Uwaga! Zombie Taksówki w Warszawie – czyli akcja K2 dla kanału telewizyjnego FOX

K2 postanowiła pomóc widzom telewizji FOX zdążyć na premierę 7 sezonu serialu The Walking Dead. Właśnie trwa konkurs, w którym można wygrać specjalny kod od partnera akcji - iTaxi na darmową…
O autorze
1 min czytania 2016-10-19

Zombie Taksówkę. Kierowcy rodem z nowej serii zadbają o to, by spragnieni przygód fani dotarli przed telewizory na czas i zostali wprowadzeni w odpowiedni nastrój. 

By wygrać kod na Zombie Taksówkę wystarczy puścić wodze fantazji i odpowiedzieć na pytanie Jak w czasie apokalipsy zombie najszybciej dostać się do domu na premierę The Walking Dead?, zamieszczając komentarz na Facebooku FOX Polska pod postem konkursowym. Odpowiedzi można nadsyłać do piątku 21 października włącznie. Liczba kodów jest ograniczona.

Najciekawsze komentarze zostaną nagrodzone kodem na darmowy przejazd Zombie Taksówką do wykorzystania w dniu premiery, czyli 24 października w godzinach 19:00 – 22:00. Z darmowego przejazdu skorzystają także autorzy blogów What Anna Wears oraz Edi Poszukiwacz znany też jako Adam KnowHow, którzy swoje kursy Zombie Taksówką będą relacjonować na swoich profilach social mediowych.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj