Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Vistula z Pasją: Robert Karaś – mistrz i rekordzista świata triple ultra triathlonu 2018 ambasadorem projektu

Robert Karaś – mistrz świata na dystansie potrójnego Ironmana, który jednocześnie ustanowił rekord globu z czasem 30:48:57, został ambasadorem projektu „Vistula z Pasją”. Sesja zdjęciowa oraz film promujący jego osobę, zostały zrealizowane na ulicach Warszawy.
O autorze
1 min czytania 2018-08-01

„Vistula z Pasją” to inicjatywa, której misją jest wspieranie mężczyzn z inspirującymi zainteresowaniami i interesującą historią. Projekt ma na celu promocję oraz rozpowszechnianie wizerunku ciekawych ludzi, którzy rozwijają w swoim życiu pasje i dzielą się nimi z innymi. Jednym z pierwszych bohaterów, którego Vistula zaprosiła do projektu był właśnie Robert Karaś.

Sesja zdjęciowa oraz film promujący jego osobę, zostały zrealizowane na ulicach Warszawy. Na zdjęciach możemy zobaczyć sportowca przechadzającego się ulicami miasta w stylizacjach od Vistuli, czy podczas treningu na rowerze w stroju startowym. Robert zaprezentował się w sportowych ubraniach, które preferuje na co dzień, ale także w garniturze, który ubiera na wyjątkowe okazje. 

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

W materiale filmowym, jeden z najpopularniejszych obecnie triathlonistów na świecie, opowiada o swojej pasji, życiu osobistym i o tym, co jest jego największym marzeniem.

Poza Robertem Karasiem do grona ambasadorów „Vistuli z Pasją”, dołączyli także Paweł Tarnowski – zawodnik polskiej kadry narodowej żeglarstwa, czy Bartłomiej Mirecki – zawodowy kierowca wyścigowy. W najbliższym czasie zostaną zrealizowane kolejne sesje zdjęciowe z udziałem nowych bohaterów.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się