Vito Bambino opowiada o projekcie Jaguar Originals i o pracy nad utworem „poszło”

Vito Bambino to pierwszy twórca, który dołączył do programu Jaguar Originals, mającego na celu pokazanie sylwetek niebanalnych twórców i ich procesu twórczego. W ramach współpracy z Jaguarem Vito Bambino stworzył utwór „Poszło”. Jak wyglądały kulisy współpracy?
O autorze
1 min czytania 2022-05-06

„Poszło” to utwór Vito Bambino inspirowany wartościami marki Jaguar, którego premiera odbyła się 7 kwietnia tego roku. Utwór został odtworzony ponad milion razy w ciągu 3 tygodni, a sam artysta podkreśla pełną niezależność podczas współpracy z marką Jaguar w procesie twórczym.

Jaguar chciał tak naprawdę tylko przyglądać się przy pracy w jakiś dyskretny, nienachalny sposób. To się nie zdarza, żeby dawali tak wolną rękę w takich kampaniach, więc miałem kolejne potwierdzenie i utwierdzenie w tym, że dobrze zrobiłem, dobrze wybrałem, bo tutaj chodzi o mnie, a nie o takiego, jakiego media chciałyby widzieć  – mówi o współpracy w projekcie Jaguar Originals Vito Bambino.

Kamera towarzyszyła Vito podczas nagrywania teledysku, ale również w trakcie pracy nad utworem i w prywatnych sytuacjach. Artysta zaprasza nas do swojego świata i w swobodnej rozmowie opowiada o swoich wartościach, o procesie twórczym, o inspiracjach i realizowanych wyzwaniach, które zaczynają się od odwagi.

Krok po kroku poznajemy pracę Vito, a on sam przybliża nam swoje artystyczne credo. Artysta podkreśla, że odwaga w jego pracy twórczej jest najważniejsza, bo jest prawdą, która łączy go w prostej linii z odbiorcą. Vito podsumowuje dotychczasową współpracę z brytyjską marką stwierdzeniem – „Zaufaliśmy sobie z Jaguarem” i dodaje, że dla niego wartości Jaguara i współpraca z nim są naturalnym uzupełnieniem jego artystycznej osobowości. 

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj