W Noc Muzeów Huawei Polska zaprasza do swojej interaktywnej galerii, która jest dosłownie na wyciągnięcie palca

W interaktywnym filmie animowanym wykonanym z okazji Nocy Muzeów Huawei Polska przypomina, że istnieje galeria, do której nikt nie ma dostępu… z wyjątkiem Ciebie.
O autorze
0 min czytania 2017-05-25

Jest nią galeria zdjęć w smartfonie Huawei P10 wyposażonym w czytnik linii papilarnych. Za przygotowanie kreacji odpowiada DDB&tribal.

Tworząc animację, skupiono się na indywidualnym doświadczeniu użytkownika – to właśnie user experience stał się nośnikiem przesłania kampanii. Film jest w pełni interaktywny, nie korzysta z trików technologicznych – wystarczy przyłożyć palec w wyznaczonym miejscu ekranu. To dotyk palca użytkownika „ożywia” interaktywną galerię Huawei P10. W filmie wykorzystano obrazy udostępnione przez The Metropolitan Museum of Art w Nowym Jorku, m.in. dzieła Moneta, Renoira, Poussina oraz Leutzego.

Kreacja została wykonana w formacie pionowym z myślą o pełnoekranowej emisji na ekranach smartfonów. Za przygotowanie filmu odpowiada agencja DDB&tribal, która współpracowała z domem produkcyjnym Cut Cut oraz The Metropolitan Museum of Art w Nowym Jorku. Za postprodukcję odpowiada Coloroffon, a za udźwiękowienie Halo Productions.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj