Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Wafelkowa Wyprawka i real-time marketing Góralków

Początek roku szkolnego jest szczególnie często wykorzystywany jako temat kampanii reklamowych i promocyjnych. Marka „Góralki” również postanowiła skorzystać z popularności tego czasu i postawiła na Real-time marketing.
O autorze
1 min czytania 2014-09-03

Ze względu na oferowany przez markę produkt – wafelki; uczniowie i osoby młode stanowią duży odsetek ogółu jej klientów. Po raz kolejny producenci „Góralków”, postawili na bardzo prosty przekaz. Akcja „Wafelkowa Wyprawka” była skierowana bezpośrednio do opisywanej grupy odbiorców i przybrała formę konkursu.

Aby wziąć w nim udział, zainteresowani mieli za zadanie przesłać za pomocą aplikacji na Facebooku zdjęcie swojego starego szkolnego plecaka. Obrazek miał być poparty dodatkowo krótkim uzasadnieniem: dlaczego to właśnie do danego uczestnika ma trafić upominek. Pula nagród obejmowała 70 plecaków wypełnionych wafelkami.

Akcja okazała się dużym sukcesem – w ciągu 2 tygodni jej trwania, do organizatorów spłynęło ponad 500 zdjęć. Agencja Eura7 – odpowiadająca za strategię, koncepcję kreatywną i realizacje konkursu, już zapowiada kolejny. Tym razem będzie się on odbywał na innej platformie społecznościowej: Instragramie.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się