Weekendowy Showroom marki Calvin Klein w Hali Gwardia

Agencja endorfina events przygotowała po raz pierwszy projekt dla Calvina Kleina.
O autorze
1 min czytania 2017-12-07

W ramach tego przedsięwzięcia powstał showroom w warszawskiej Hali Gwardii, lokalizacji otwartej dla mieszkańców od zaledwie kilku miesięcy. Strefa Calvin Klein będzie otwarta od 8 do 10 grudnia (piątek — niedziela) — podobnie jak cała hala, która jest czynna w weekendy oferując przede wszystkim stoiska lokalnych producentów spożywczych. Showroom Calvin Klein stanowi wyjątkową, wyróżniającą się „wyspę” w tej przestrzeni. Jest ona połączeniem kawiarni z ekspozycją zegarków i biżuterii marki CK.

Każdy może usiąść przy stoliku, wypić kawę, przymierzyć zegarki i biżuterię oraz skorzystać ze wsparcia ekspertów z marki Calvin Klein. Kawa serwowana jest bezpłatnie, pod warunkiem wykonania zdjęcia zegarka lub biżuterii i umieszczenia w mediach społecznościowych z hasztagami #ckminute i #Warsaw. Wszyscy, oprócz aromatycznej kawy, otrzymują upominki. Liczy się kreatywne podejście do fotografii, bo najciekawsze z nich zostaną dodatkowo nagrodzone — biżuterią Calvin Klein oraz plecakami. 

Projekt ruszył 1 grudnia i zakończy się w niedzielę, 10 grudnia. Niewiele więc czasu pozostało, aby skorzystać z unikalnej okazji odwiedzenia showroomu marki i wygrania świątecznych prezentów dla siebie bądź najbliższych w postaci biżuterii Calvin Klein!

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj