Wesprzyj Ukraiński Dom i wygraj portret swojego pupila

PsiBufet, firma oferująca świeże jedzenie dla psów, organizuje zrzutkę charytatywną na rzecz Ukraińskiego Domu, prowadzonego przez fundację „Nasz Wybór”. Każda osoba, która wesprze zbiórkę, może wygrać portret swojego pupila namalowany przez artystę Michała Torzeckiego.
O autorze
1 min czytania 2022-03-31

Marka PsiBufet od początku wojny aktywnie włączyła się w pomoc Ukraińcom, którzy uciekli przed wojną. Teraz przyszedł czas na zrzutkę, dzięki której będzie można pomóc w inny sposób. Zebrana kwota zostanie przeznaczona przede wszystkim na działalność prowadzonego przez fundację „Nasz Wybór” klubu „Przyjaciele”, który udziela wsparcia psychologicznego dla obywateli Ukrainy przebywających w Polsce.

Fundacja „Nasz Wybór” działa od 2009 roku na rzecz Ukraińców mieszkających w Polsce i prowadzi m.in. Ukraiński Dom w Warszawie. Obecnie pomaga wszędzie tam, gdzie jest to potrzebne – a potrzeb jest dużo. Dlatego pomóżmy wspólnie zebrać kwotę, która wesprze wszystkich potrzebujących w zakresie pomocy psychologicznej.

– Szczera troska to jedna z głównych wartości, jaką mamy w naszej firmie, dlatego od pierwszych dni wojny angażujemy się w pomoc Ukraińcom. Wspólnie z fundacją „Nasz Wybór” oraz malarzem Michałem Torzeckim ruszamy ze zrzutką na wsparcie uchodźców. W każdym z trzech tygodni trwania zrzutki wybierzemy osobę, która wpłaciła najwięcej, i nagrodzimy ją obrazem autorstwa Michała. Środki ze zbiórki przeznaczymy przede wszystkim na wsparcie psychologiczne ofiar wojny. W zeszłym roku w podobnej akcji udało nam się zebrać ponad 15 tysięcy złotych. Wierzymy, że z waszą pomocą uda nam się zebrać jeszcze więcej! – mówi Piotr Wawrysiuk, założyciel PsiBufet.

Zbiórka pieniędzy wystartowała na platformie Zrzutka.pl w poniedziałek 28 marca i potrwa do 17 kwietnia br. Akcję wspierają znani influencerzy oraz celebryci w swoich social mediach, którzy sami są opiekunami psów i chętnie wspierają inicjatywy na rzecz pomocy zwierzętom.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

W ramach podziękowania za wsparcie zrzutki, PsiBufet zorganizował także konkurs, w którym do wygrania jest portret zwierzaka namalowany przez artystę Michała Torzeckiego. W każdym z trzech tygodni trwania zbiórki zostanie wybrana jedna osoba, która w danym tygodniu wpłaciła najwięcej i to ona otrzyma jeden z trzech obrazów.

Zapraszamy do wsparcia zbiórki i wzięcia udziału w konkursie: bit.ly/WesprzyjUkraińskiDom

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się