Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Jakie są najważniejsze aspekty polityki korzystania z narzędzi Gen AI przez agencje i marki? W jaki sposób agencje mogą zapewnić etyczne wykorzystanie Gen AI w swoich kampaniach?

SPRAWDZAM

Weź zabawę w swoje ręce! LEGO® stworzyło Strefę Zabawy w Warszawie

Weź zabawę w swoje ręce! LEGO® stworzyło Strefę Zabawy w Warszawie
Przed nami Dzień Dziecka. Aby stworzyć okazję do celebracji tego dnia w rodzinnej atmosferze, grupa LEGO wystartuje z przestrzenią łączącą kreatywne aktywności z międzypokoleniową zabawą. Po raz pierwszy w historii powstanie Strefa Zabawy LEGO, w której to dzieci zadecydują o przebiegu swojej zabawy i wraz z rodzicami poznają świat LEGO.
O autorze
1 min czytania 2024-05-29

W ramach komunikacji „Zabawa w Waszych rękach” grupa LEGO podkreśla, że zabawa jest budulcem, który napędza kreatywność oraz wpływa na rozwój młodych umysłów. Co więcej, wspólne spędzanie czasu w gronie rodzinnym ma znaczenie w zacieśnianiu relacji dzieci z rodzicami, uczy rozpoznawać emocje, kształtuje empatię i pomaga budować silne więzi. Z okazji Dnia Dziecka, grupa LEGO wychodzi naprzeciw potrzebom dzieci i rodziców i zaprasza ich do Strefy Zabawy, w której wspólnie spędzą chwile pełne pasjonujących odkryć oraz kreatywnych zadań. 

Strefa zabawy LEGO w Warszawie

W dniach 25 maja – 2 czerwca br. w Strefie Zabawy LEGO na praskim Placu Koneser w Warszawie, dzieci będą mogły tworzyć, doświadczać, budować oraz spędzać czas ze swoimi rodzicami. Specjalnie zaprojektowana przestrzeń składa się z interaktywnych i tematycznych pokoi inspirowanych zestawami z najnowszej kampanii LEGO „Zabawa w Waszych rękach”. Strefy: odjazdowa, odlotowa, błyskawiczna i kosmiczna pomogą dzieciakom odkrywać świat kosmosu, doświadczać szalonego wyścigu, wziąć udział w poszukiwaniu ukrytych figurek czy wsiąść do balonu.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

W poszczególnych pomieszczeniach najmłodsi będą mieli okazję tworzyć budowle z klocków LEGO, rozwiązywać zagadki, a nawet poznać wyjątkowego gościa. Na koniec, na wszystkich uczestników czeka drobna pamiątka z wydarzenia, która będzie zwieńczeniem tego ekscytującego dnia. Aby najmłodsi mogli w pełni rozwiązywać angażujące zadania i odkrywać zakamarki poszczególnych pokoi, dla każdej rodziny przewidziano półtorej godziny zabawy. Z uwagi na bezpieczeństwo, wydarzenie jest rekomendowane dla dzieci w wieku 5-12 lat, pod opieką dorosłych. 

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Bezpłatna Strefa Zabawy LEGO będzie dostępna, dla dzieci i ich rodziców, od 25 maja do 2 czerwca na praskim Placu Konesera w Warszawie.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

źródło: mat. prasowe, opracowanie: Agata Drynko