Wieczór VIP, udział w gali, wejście za kulisy Bestsellerów Empiku 2021 – startuje konkurs dla klientów

15 lutego odbędzie się gala wręczenia nagród Bestsellery Empiku 2021.W tym roku, szansę na udział w tej wielkiej produkcji telewizyjnej będą mieli także klienci Empiku. W specjalnym konkursie można wygrać ekskluzywny wieczór VIP, zaproszenia na galę i karty podarunkowe na zakupy.
O autorze
2 min czytania 2022-01-18

Jedno z najważniejszych kulturalnych wydarzeń roku będzie gościć nominowanych do nagród literackich, muzycznych i filmowych, a na scenie zaprezentują się na żywo najpopularniejsi polscy artyści w unikalnych aranżacjach znanych utworów. Na klientów Empiku czeka konkurs, a kolejna okazja do zdobycia unikalnych wejściówek za kulisy wydarzenia pojawi się 1 lutego, w ramach startu głosowania na pierwszą w historii Bestsellerów Nagrodę Publiczności.

Użytkownicy Empik Premium zyskują więcej

Już od 17 stycznia klienci Empik Premium mogą wziąć udział w konkursie „Wygraj podwójne zaproszenie na VIP wieczór!”. Na zwycięzców czekają podwójne wejściówki na galę Bestsellery Empiku 2021 – to okazja do osobistego spotkania ulubionych artystów oraz największych polskich gwiazd. Konkurs trwa do końca miesiąca.

Co należy zrobić, aby mieć szansę na wygraną? Wystarczy w dniach 17-31 stycznia dokonać zakupu w Empiku (w salonach lub sklepie internetowym) za minimum 50 zł, a następnie wejść na stronę www.empik.com/bestselleryempiku-konkurs i odpowiedzieć na pytanie konkursowe: „Dlaczego to właśnie Ty powinnaś/-eś wygrać wyjątkowy wieczór z Bestsellerami Empiku?”. Dla autorów najciekawszych odpowiedzi Empik przewidział aż trzy rodzaje nagród:

  • dla klientów Empik Premium – wieczór VIP dla dwojga, obejmujący: kolację i nocleg w apartamencie 5-gwiazdkowego hotelu wraz ze śniadaniem, przejazd luksusowym autem i udział w gali live w studiu TV,
  • dla klientów Empik Premium Free – 2 podwójne zaproszenia na galę live w studiu TV, nocleg w dwuosobowym pokoju 5-gwiazdkowego hotelu oraz 6 kart prezentowych o wartości 300 zł.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Pierwsza w historii Nagroda Publiczności

Konkurs dla użytkowników programów Empik Premium i Empik Premium Free to nie jedyna okazja do zdobycia unikalnych zaproszeń na coroczną galę rozdania statuetek dla najpopularniejszych twórców. 1 lutego wystartuje głosowanie na Nagrodę Publiczności. Spośród wszystkich nominowanych w 12 kategoriach użytkownicy aplikacji mobilnej Empik wybiorą swojego faworyta – top topów, bestsellera bestsellerów. Każdy będzie mógł oddać w sumie 12 głosów podczas trwania akcji – po jednym w każdej z kategorii. Wszyscy, którzy dodatkowo uzasadnią swój wybór, będą mieli szansę na wygranie jednego z 3 podwójnych zaproszeń na plan wielkiej produkcji telewizyjnej. To będzie ekscytujący dzień w towarzystwie największych gwiazd – od prób, aż do samej gali Bestsellerów Empiku na żywo. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 12 lutego.

O tym, do kogo powędrują statuetki Bestsellerów i Odkryć Empiku 2021, dowiemy się już 15 lutego. Transmisja wydarzenia na antenie TVN rozpocznie się o 20:15, natomiast o 19:45 wystartuje streaming online z relacją zza kulis, który będzie można śledzić na kanałach Empiku na Facebooku, Instagramie, TikToku i YouTube oraz na platformie Empik.com i w aplikacji mobilnej Empik. Szczegóły dostępne są na stronie Bestsellery Empiku.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się