Wielkanocne gotowanie – rusza świąteczny konkurs marki E.Wedel

E.Wedel zaprasza do udziału w wielkanocnym gotowaniu z marką i dzielenia się przepysznym zdjęciem deseru wykonanego przez Ciebie i Twoich bliskich. Na laureatów czekają wyjątkowe nagrody, które uprzyjemnią świąteczne gotowanie.
O autorze
1 min czytania 2022-03-21

Z okazji zbliżających się świąt E.Wedel zachęca do podejmowania kulinarnych wyzwań i inspirowania innych pysznymi czekoladowymi deserami. Już dziś rusza konkurs „Wielkanocne gotowanie z E.Wedel”, który dedykowany jest wszystkim fanom słodkości, a także tym, którzy chcą zaprezentować swoje umiejętności. Aby wziąć udział w konkursie, należy przygotować wybrany słodki deser z wykorzystaniem dowolnych produktów E.Wedel. Następnie, przesłać zdjęcie gotowego wypieku w dowolnej aranżacji z produktem marki. W tym celu należy wypełnić formularz na stronie: konkurs.wkuchnizwedlem.pl

Zwycięzcy, którzy wykażą się największą kreatywnością i oryginalnością, mają szansę na zdobycie atrakcyjnych nagród! Co tydzień uczestnicy konkursu mogą wygrać: 1. zestaw słodyczy od marki E.Wedel – 10 nagród tygodniowo,2. książkę kucharską „Czekoladowe Desery” wraz z zestawem słodkości E.Wedel – 10 nagród tygodniowo.To jednak nie wszystko! Uczestnicy mają również szanse na zdobycie nagrody głównej. W ostatnim okresie trwania konkursu zostanie wybranych 10 laureatów, którzy otrzymają robota kuchennego KitchenAid, książkę kucharską „Czekoladowe Desery” oraz zestaw słodyczy E.Wedel. 

Zorganizowanemu przez markę E.Wedel konkursowi towarzyszy również współpraca z Robertem Makłowiczem. Już 1 kwietnia o godz. 19:00 odbędzie się live, na którym znany kucharz będzie inspirował do wspólnego rodzinnego gotowania, przygotowując wielkanocny mazurek. Nie zabraknie także wielu ciekawostek o czekoladzie i nie tylko! Udział jest bezpłatny.

Konkurs rozpoczął się 21 marca i potrwa aż do 19 kwietnia 2022 r. Regulamin dostępny jest na stronie konkursowej przez cały czas trwania akcji.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj