Wielki finał Męskiego Grania w Żywcu

O autorze
2 min czytania 2023-08-22

Lato nieubłaganie zbliża się ku końcowi, a z nim powoli do historii odchodzi 14. edycja trasy festiwalowej Męskie Granie. Przed nami jeszcze wielki finał projektu 25 i 26 sierpnia – tradycyjnie w Żywcu, w Amfiteatrze pod Grojcem. Na scenie sponsorowanego przez markę Żywiec wydarzenia zagrają m.in. Brodka, Daria Zawiałow, Paktofonika: Retrospekcje i Ralph Kaminski. Zwieńczeniem piątkowych atrakcji będzie projekt Męskie Granie Przestawia: Nosowska – Król, a podczas wielkiego finału wystąpi Męskie Granie Orkiestra 2023 w składzie: Igo, Mrozu i Vito Bambino, która od samego początku porywa publiczność. W sobotę koncerty będzie można śledzić online na Facebooku i kanale YouTube Męskiego Grania. Tego dnia dowiemy się także do kogo trafi „Złoty Bilet”, czyli dożywotnia wejściówka na Męskie Granie. 

Tegoroczna trasa festiwalowa Męskie Granie obfitowała w projekty specjalne, intrygujące debiuty i nieoczywiste artystyczne połączenia. Tych wszystkich znaków rozpoznawczych projektu nie zabraknie również podczas wielkiego finału w Żywcu. W piątek, 25 sierpnia, na Scenie Głównej zagrają: Rat Kru x Kombii, Piotr Zioła, Kacperczyk, Maria Peszek, Brodka oraz format Męskie Granie Przestawia. Podczas tej edycji odpowiadają za niego Nosowska i Król, którzy wspólnie z Michałem Fox Królem przygotowali absolutnie wyjątkowy program na piątkowe wieczory. W sobotę na Scenie Głównej będzie można usłyszeć: projekt Beztrosko: Zalia, Dominika Płonka, Julia Rocka, Julia Pośnik, Frank Leen, Ignacy, Lackluster, a także Ralpha Kaminskiego, Paktofonikę: Retrospekcje, Mroza i Darię Zawiałow. Na zakończenie całej trasy odbędzie się niezwykle wyczekiwany przez fanów koncert Męskie Granie Orkiestry 2023 w składzie: Igo, Mrozu i Vito Bambino, którzy z pewnością znów zaserwują doskonałe show.

Równie interesująco będzie na Scenie Ż. W piątek wystąpią na niej: Potock, Faustyna Maciejczuk, Holden, Błoto: Hip Hop Special, Kuban, Mery Spolsky i The Dumplings. W sobotę będzie można natomiast usłyszeć: Nitę, LXS feat. Oskar83, Wojtek Sokół, Musiałowskiego, Dawida Tyszkowskiego, Kaśkę Sochacką i Kim Nowak. W przerwach między koncertami publiczność rozgrzewać będzie międzynarodowa orkiestra Rebel Babel Ensemble. Muzycy przygotowali na tę okazję m.in. utwór „Supermoce” w zupełnie nowej aranżacji.

Streaming

Podobnie jak w poprzednich latach sobotnie koncerty będzie można zobaczyć na żywo na Facebooku oraz na kanale YouTube projektu.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

– Jesteśmy przekonani, że tegoroczny finał będzie naprawdę wyjątkowy – mówi Dorota Nowakowska, managerka marki Żywiec.

– Line-up został stworzony w taki sposób, by spełnić oczekiwania wszystkich fanów polskiej muzyki. Na scenie pojawią się zarówno debiutanci, jak i utytułowani artyści oraz oczywiście Męskie Granie Orkiestra, która w tym roku dosłownie porywa tłumy – dodaje Nowakowska.  

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Dożywotni bilet na Męskie Granie

W tym roku fani trasy mają także szansę wygrać dożywotni bilet na Męskie Granie. To już ostatnia szansa, aby wziąć udział w konkursie o „Złoty Bilet”, w ramach którego można zdobyć coroczny bilet na Męskie Granie dla siebie i trójki znajomych. Jak to zrobić? Wystarczy znaleźć kampera podróżującego po Polsce, uwieczniając to na zdjęciu. Następnie, wraz z kreatywnym opisem dotyczącym ulubionego muzycznego doświadczenia na żywo i odpowiednimi hashtagami do 25 sierpnia zamieścić zdjęcie na Instagramie. „Złoty Bilet” zostanie rozdany na finałowym koncercie w Żywcu.  

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Partnerem płatności jest BLIK.

Partnerem technologicznym trasy Męskie Granie 2023 jest PLUS.

Dzięki Free Now dla wszystkich uczestników wydarzenia z hasłem MESKIEGRANIE23 jest zniżka (2 x 50% zniżki o maksymalnej wartości 10 zł na każdy przejazd z hasłem). 

PS Plus partnerem technologicznym Męskiego Grania

Plus został Partnerem Technologicznym Męskiego Grania 2023. Dzięki zaangażowaniu Plusa, uczestnicy wydarzenia mogą korzystać z sieci dostosowanej pod imprezy masowe.