Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Wirtualny koncert KOPD z Barbarą Kurdej-Szatan i Mateuszem Damięckim

Z okazji Dnia Dziecka Mateusz Damięcki, Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan, Maria Niklińska, Artur Barciś, Michał Sołtan i wiele innych gwiazd, weźmie udział w koncercie online. Koncert #StwórzmyŚwiatPrzyjaznyDziecku odbędzie się online, 1 czerwca 2020 roku o godzinie 17.00.
O autorze
1 min czytania 2020-05-26

Na wyjątkowym charytatywnym koncercie online na żywo zagrają gwiazdy polskiej muzyki. Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan  zaśpiewają piosenki z filmu Król Lew. Monika Rygasiewicz zaprezentuje utwory z musicali Teatru Roma.

W koncercie na żywo wystąpią również: Maria Niklińska, Olek Klepacz&Dźwiękoszczelni, rockman i gitarzysta Krzysztof Wałecki z zespołem VINTAGE, znany z występów w „Must Be The Music. Tylko muzyka” Michał Sołtan, jak również: NikaGrann, Brzózka i Paulina Kulas. 

Znani i lubiani aktorzy i autorzy tekstów m.in. Mateusz Damięcki, Artur Barciś oraz Joanna Dark i Marek Dutkiewicz opowiedzą natomiast najpiękniejsze wiersze dla dzieci i dorosłych. 

Koncert poprowadzi  organizator największych w Polsce tras koncertowych, z przebojami Lata z Radiem, dziennikarz – Roman Czejarek. Opiekę techniczną nad koncertem i streamem wideo sprawować będzie –  Agencja Link Visual. 

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Akcja ma na celu zwrócenie uwagi na konieczność niesienia zwiększonej pomocy dzieciom z rodzin w kryzysie. Podczas wydarzenia zbierane będą środki na wsparcie Komitetu Ochrony Praw Dziecka, który działa od 1981 roku na rzecz dzieci oraz udziela kompleksowej pomocy psychologicznej, pedagogicznej, prawnej, mediacyjnej rodzinom w kryzysie.

– Ostatnie wydarzenia i pandemia, spowodowały wzrost i nasilenie zachowań destrukcyjnych i przemocy w rodzinach ogarniętych kryzysem. Potrzebne są środki finansowe abyśmy działali jeszcze skuteczniej, pomogli jeszcze większej liczbie osób: dzieciom i ich rodzicom, opiekunom – stwórzmy świat przyjazny dziecku! – podkresla Magdalena Stachowiak-Alexandrowicz z KOPD. 

Słuchaj podcastu NowyMarketing

W trakcie koncertu i po, każdy może wpłacić dowolną kwotę na zrzutkę, konto KOPD i przez FB. Pieniądze zebrane podczas koncertu zostaną przeznaczone na sfinansowanie opieki i pomocy dzieciom z rodzin ogarniętych kryzysem. 

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Link do wydarzenia: https://cutt.ly/VyIeCwX