Wkrótce znowu razem zatańczymy – przekonuje Levi’s w nowej kampanii

„Wkrótce znowu razem zatańczymy” to odpowiedź Levi’s na wydarzenia z ostatnich miesięcy. Obowiązkowy dystans i ograniczenia dały wszystkim w kość. Marka przekonuje jednak, że jeżeli jest coś, co wszystkich nas utrzymuje na powierzchni, to fakt, że „jesteśmy w tym razem”.
O autorze
1 min czytania 2020-11-24

Levi’s ma wpisane w swoje DNA szerzenie radości, tolerancji i jedności. Dlatego w tych nietypowych czasach wrócił z globalną, kultową kampanią z 2017 roku „Circles”, która opowiada o wspólnocie i życiu ponad podziałami poprzez taniec. Reklama ta znalazła się w top 10 najczęściej wyświetlanych reklam na YouTubie w roku premiery, zbierając prawie 60 mln wyświetleń. Zdobyła też liczne nagrody branżowe, m.in. w Cannes w 2018 roku. Przekaz, który niesie jest uniwersalny, ale szczególnie aktualny właśnie teraz, kiedy poczucie jedności i solidarności, to towar deficytowy.

Pasja łączy ludzi niezależnie od szerokości geograficznej. Dlatego grupa topowych polskich tancerzy, znanych na międzynarodowych arenach, wystąpiła w filmie Levi’s, pokazując swoją interpretację kampanii pod hasłem „Wkrótce znowu razem zatańczymy”. Pomimo tego, że tancerze z wideo Levi’s mają na koncie występy m.in. na Super Bowl, MTV Music Awards, w licznych polskich i zagranicznych teledyskach oraz programach telewizyjnych, choreografia tak naprawdę nie była tu priorytetem. W rytm utworu Rasmentalism – Escape Room oddali się pasji, energii i radości. Razem. Głęboko w to wierzymy, że szybciej niż myślimy znowu razem będziemy się bawić, śmiać, słuchać muzyki, tańczyć i być blisko siebie. Ponad podziałami.