Wojciech Borowski wraca na stanowisko Dyrektora Zarządzającego McCANN

Wojciech Borowski wraca na stanowisko Dyrektora Zarządzającego McCANN
Po dwóch latach Wojciech Borowski ponownie obejmuje stanowisko Dyrektora Zarządzającego McCANN, jednocześnie pełniąc funkcję Group CEO McCANN Poland. Marcin Sosiński, dotychczasowy Dyrektor Zarządzający, który łączył tę rolę ze stanowiskiem Dyrektora Kreatywnego, zdecydował się opuścić agencję po 14 latach pracy.
O autorze
1 min czytania 2024-03-28

– McCANN tworzą cudowni i kreatywni ludzie. Jestem wdzięczny, że mogłem przez 14 lat rozwijać się w tak wyjątkowym miejscu. Bardzo dziękuję zarówno Wojciechowi za zaufanie, naszym klientom za możliwość realizacji wspólnych projektów, a mojemu zespołowi za ciężką pracę i wspaniałą atmosferę, którą razem tworzyliśmy. Cieszę się, że zostawiam Agencję rozpędzoną zeszłorocznymi sukcesami. Jestem dumny, że razem z zespołem udało nam się przez ostatnie kilka lat zdobyć najważniejsze nagrody w branży kreatywnej – powiedział Marcin Sosiński.

– Ścieżka kariery Marcina w McCANN Poland, począwszy od roli Art Directora aż do stanowiska Managing Directora, była imponującym osiągnięciem i fascynującą przygodą dla wszystkich zaangażowanych w rozwój Agencji. Bardzo się cieszę, że przez ostatnie 11 lat tworzyliśmy wspierający się zespół, gotowy stawiać czoła wyzwaniom wynikającym z dynamicznie zmieniającej się branży kreatywnej. Dziękuję Marcinowi za wszystko, co razem osiągnęliśmy i życzę samych sukcesów na kolejnych etapach zawodowej przygody – powiedział Wojciech Borowski Group CEO McCANN Poland.