Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Jakie są najważniejsze aspekty polityki korzystania z narzędzi Gen AI przez agencje i marki? W jaki sposób agencje mogą zapewnić etyczne wykorzystanie Gen AI w swoich kampaniach?

SPRAWDZAM

Wojewódzki skasował 1,1 mln fanów

Oficjalna strona Kuby Wojewódzkiego była jedną z największych polskojęzycznych w serwisie Facebook. W październiku zeszłego roku przekroczyła milion fanów. Jeszcze w poniedziałek (28 stycznia) było na nim 1.1 mln sympatyków showmana.
O autorze
1 min czytania 2013-01-31

W ciągu ostatnich 12 miesięcy fan page Wojewódzkiego zyskał 335,6 tys. osób. Tak więc prawie tysiąc nowych fanów codziennie sygnalizowało chęć otrzymywania informacji z tej strony lub wyrażało swoją sympatię wobec dziennikarza.

Ostatni post administratora pojawił się na nim 24. stycznia i dotyczył programu X-Factor, którego Wojewódzki był jurorem.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Według catNapoleon.com dziennikarz i showman nie był zbyt aktywny na Facebooku. W ciągu ostatnich 12 miesięcy na stronie Kuby Wojewódzkiego pojawiło się tylko 9 komentarzy administratora do własnych wpisów lub postów innych użytkowników.

Wśród polskojęzycznych fan page’y z ponad milionem fanów nie ma już więc żadnej witryny opiniotwórczej, człowieka z krwi i kości. Pozostały strony rozrywkowe i dużych marek telekomunikacyjnych.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

 

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Co ciekawe, kolejną największą stroną prawdziwej osoby jest fan page Kamila Bednarka, w dużym stopniu wykreowanego i wypromowanego przez Kubę Wojewódzkiego.