Wonga rozpoczęła współpracę z Clear Communication Group

Agencja PR odpowiada za komunikację korporacyjną i ekspercką firmy, relacje z mediami lokalnymi oraz promocję platformy edukacyjnej Kapitalni.org.
O autorze
1 min czytania 2016-10-06

Clear Communication Group rozpoczęła współpracę z firmą Wonga w Polsce 3 października 2016 r. CCG wygrała przetarg. Umowa została podpisana na rok.

Ze strony Wonga o współpracę z agencją odpowiada Eliza Więcław, dyrektor ds. PR. W CCG realizacją działań zajmą się Agnieszka Jabłońska-Twaróg, partner zarządzająca firmy oraz Agata Brańska, konsultant.

Firma Wonga działa na polskim rynku od 2013 r. Jest liderem branży finansów online, specjalizuje się w pożyczkach konsumenckich udzielanych przez internet. Głównym produktem firmy jest pożyczka ratalna do 12 miesięcy. Od początku działalności w Polsce Wonga koncentruje na konsumentach sprawnie zarządzających swoim budżetem i zachowujących płynność finansową, ale poszukujących alternatywy dla produktów bankowych.

Clear Communication Group powstała w 2011 r. Specjalizuje się w usługach z zakresu PR dla firm i instytucji rynku finansowego, banków, spółek giełdowych, przedstawicieli sektora usług profesjonalnych, komunikacji procesów związanych z digital transformation oraz zagadnieniami z obszaru cyber security, a także w komunikacji kryzysowej i szkoleniach medialnych.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj