Wróżbita Maciej w reklamie Credit Agricole

Wróżbita Maciej dołącza do Dawida Podsiadły, Roberta Makłowicza, pashyBicepsa i Sanah, pojawiając się w kolejnej odsłonie kampanii Credit Agricole. Spot odnosi się do rosnącej inflacji oraz niepewnej przyszłości, zwłaszcza finansowej.
O autorze
1 min czytania 2022-10-04

Znani są już wszyscy nowi bohaterowie kampanii Credit Agricole w odświeżonej formule. Do Dawida Podsiadły, który jest ambasadorem marki, a także Roberta Makłowicza, pashyBicepsa i Sanah, dołączył Maciej Skrzątek – wróżbita, tarocista.

Reklama podkreśla, że nawet wróżbita Maciej nie wie, jaka będzie inflacja. Odpowiedzią na niepewną przyszłość może być kredyt gotówkowy od Credit Agricole z gwarancją stałej raty kredytu.

Nasze propozycje są odpowiedzią na bardzo silnie sygnalizowane przez klientów kwestie związane z wysoką inflacją. Chcemy dać im poczucie, że przychodzimy z pomocą, oferując rozwiązania i ofertę, które pomogą im uporać się z tym problemem. Rozumiemy, jak ważne jest poczucie stabilności. Dlatego stale poszukujemy rozwiązań, które przyniosą im, jak najwięcej korzyści – podkreśla Jędrzej Marciniak, wiceprezes zarządu Credit Agricole.

Aktualnie w telewizji są emitowane cztery spoty reklamowe Credit Agricole kierowane do różnych segmentów klientów. Bank promuje w nich: nową aplikację „CA24 Mobile – pełną korzyści” i rabaty na zakupy dostępne w Klubie korzyści, konto z premią 555 zł i kartę z ekotworzywa, a także lokatę mobilną na 8 proc. oraz kredyt gotówkowy ze stałą ratą. W każdym spocie w duecie z Dawidem Podsiadło występuję inna gwiazda. Zaproszone do współpracy osoby zostały dobrane tak, by trafić z przekazem do różnych grup klientów i ich potrzeb.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Reklama z udziałem wróżbity Macieja podkreśla, że – niezależnie od inflacji i rosnących cen –  Credit Agricole mają gwarancję stałej raty kredytu gotówkowego przez cały okres trwania umowy kredytowej. Klienci mogą pożyczyć od 2 tys. do 200 tys. zł, a Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 11,58%.

Credit Agricole przypomina również o trwającej promocji „Gotówka z prowizją 0%”. Dotyczy ona kredytu gotówkowego do 20 tys. zł. Mogą z niej skorzystać klienci, którzy nie mają w Credit Agricole innego produktu kredytowego, ale posiadają w tym banku konto lub otworzą je najpóźniej w dniu podpisania umowy kredytowej.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się