Wspieranie WOŚP jest dziecinnie proste – zobacz co jeszcze można upolować na aukcjach

Wspieranie WOŚP jest dziecinnie proste – zobacz co jeszcze można upolować na aukcjach
„Małomiasteczkowy” kiosk Dawida Podsiadło, spotkanie z Kamilem Stochem, golf od Filipa Chajzera czy zaproszenie na pokaz Saint Laurent z Anją Rubik… to tylko kilka przykładów ciekawych aukcji WOŚP, które wciąż można licytować.
O autorze
4 min czytania 2019-01-18

13 stycznia br. odbył się 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którego celem był zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Zadeklarowana kwota na zakończenie tegorocznego finału to aż 92 143 798 złotych. A suma ta jeszcze się zwiększy z uwagi na wciąż trwające aukcje na Allegro, z których cały dochód będzie przeznaczony na konto WOŚP. Ale to nic dziwnego, bo przecież wspieranie WOŚP jest dziecinnie proste ;). W ciągu 26 lat Fundacja uzbierała aż miliard złotych.

Co więcej, WOŚP, na prośbę rodziny śp. Prezydenta Miasta Gdańsk Pawła Adamowicza, zdecydowała się przeprowadzić zbiórkę wśród osób uczestniczących w sobotnich (19.01) uroczystościach pogrzebowych. Datki na rzecz WOŚP, lub na wspólnie kwestującą Fundację Hospicjum im. Ks. Eugeniusza Dutkiewicza, zastąpić mają – zgodnie z wolą rodziny – przynoszenie kwiatów i zniczy w hołdzie Zmarłemu.

W związku z tragicznymi wydarzeniami, które miały miejsce w Gdańsku podczas 27. Finału WOŚP, redakcja Gazeta.pl postanowiła pokazać swoją solidarność z Orkiestrą i zachęcić internautów do zbiórki pieniędzy „o jeden dzień dłużej”, kierując ich na stronę Fundacji umożliwiającą wpłaty – w najbliższą niedzielę, 20 stycznia br.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

W związku z tym, że niektóre aukcje WOŚP trwają jeszcze do 31 stycznia br., postanowiliśmy zrobić zestawienie ciekawych rzeczy, które można wylicytować i jednocześnie wspomóc konto Fundacji.

Wylicytować jeszcze można m.in.:

Słuchaj podcastu NowyMarketing

1. Spotkanie z Kamilem Stochem i t-shirt od 4F

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Prawdziwa gratka dla fanów skoków narciarskich – spotkanie z Kamilem Stochem, które odbędzie się w Zakopanem, podczas treningu młodych adeptów skoków narciarskich, we wcześniej ustalonym terminie w kwietniu lub maju 2019 roku. Co więcej, zwycięzca licytacji otrzyma też t-shirt 4F z kolekcji dedykowanej na Turniej Czterech Skoczni.

2. Sesję zdjęciową do Glamour z Zuzą Kołodziejczyk

A może zawsze marzyliście by choć na chwilę wcielić się w skórę top modelki i stanąć przed obiektywem? Teraz macie szansę, bo do wylicytowania jest sesja zdjęciowa do magazynu Glamour z Zuzą Kołodziejczyk, zwyciężczynią 3. edycji Top Model.

3. Podróż po azjatyckich smakach Warszawy z Tasteaway

Coś w sam raz dla fanów azjatyckiej kuchni. Na aukcji WOŚP możecie też wylicytować oryginalną, kulinarną podróż po stolicy z blogerami Tasteaway.

4. Golf od Filipa Chajzera

Stań się właściciele najbardziej odjechanego VW Golfa na świecie! To auto z 1986 od Filipa Chajzera, pomalowane w Strefie Allegro na Pol’and’Rock Festival przez Szymona Chwalisza, z osobistym podpisem Jurka Owsiaka. Możecie mieć pewność, że nikt obok takiego auta nie przejdzie obojętnie 😉

5. Zaproszenie na pokaz Saint Laurent od Anji Rubik

Razem z projektantem mody Anthonym Vaccarello, Anja Rubik przekazałą na aukcję WOŚP zaproszenie na pokaz mody Saint Laurent w Paryżu. Zaproszenie zawiera przelot do Paryża, nocleg w hotelu i zaproszenie na pokaz mody. Prawdziwa gratka dla miłośników mody!

6. Małomiasteczkowy Kiosk Dawida Podsiadło

Z pewnością każdy z Was kojarzy nietypowy zielony kiosk Dawida Podsiadło, który promował jego nową płytę, zatytułowaną „Małomiasteczkowy”. Już teraz owy kiosk może być Wasz! Ale uwaga – musicie mieć do dyspozycji kawałek miejsca (ziemi, placu, działki), w którym Dawid Podsiadło będzie mógł ustawić kiosk specjalnym dźwigiem 😉

7. Tydzień metamorfozy od Ewy Chodakowskiej

A może marzy Wam się tydzień metamorfozy z Ewą Chodakowską? W planach codzienne treningi, a także warsztaty dietetyczne oraz atrakcje strefy Wellness & Spa. Do tego oczywiście czas spędzony z Ewą Chodakowską. To wszystko w ekskluzywnym hotelu.

8. Szkolenie Google Analytics

Chcecie lepiej rozumieć, co się dzieje na Waszej stronie internetowej? Ciekawi Was kim są Wasi klienci? Chcielibyście nauczyć się wykorzystywać moc danych z Google Analytics, ale nie wiecie od czego zacząć? Teraz możecie wylicytować specjalne szkolenie z Google Analytics z Martyną Zastrożną, autorką książek „Google Analytics dla marketingowców” i „Google Analytics w biznesie”, a także artykułów dla wiodących branżowych czasopism i portali marketingowych.

9. Spotkanie z Arturem Kurasińskim

Wśród tegorocznych aukcji WOŚP znalazło się też spotkanie z Arturem Kurasińskim, blogerem, który pisze o mediach elektronicznych, nowych technologiach, biznesie i kulturze masowej. Co więcej, zwycięzca licytacji otrzyma od Artura Kurasińskiego jedyną na świecie koszulkę Chomiksa, czyli oryginalnego bohatera internetowego komiksu.

10. Spotkanie i lunch z Robertem Lewandowskim

Tutaj z kolei prawdziwa gratka dla fanów piłki nożnej, bo do wylicytowania spotkanie z Robertem Lewandowskim! W ramach aukcji piłkarz oferuje spotkanie wraz z lunchem dla dwóch osób, które może się odbyć w Warszawie lub Monachium.

11. Pakiet VIP 3 dni – konferencja I Love Marketing

W dniach 13-15 marca w Warszawie odbędzie się VII edycja konferencji I Love Marketing. Jeżeli chcecie znaleźć się na tym wydarzeniu, to zachęcamy do licytowania. W ramach pakietu zwycięzca licytacji otrzyma dodatkowo: miejsce w wydzielonych, pierwszych rzędach, materiały wideo (prezentacje) z 3 dni konferencji (o wartości 770 zł), roczną prenumerata magazynu sprawny.marketing (o wartości 177 zł), materiały wideo (prezentacje) z V edycji konferencji (o wartości 570 zł) oraz udział w afterparty w klubie The View.

12. Konsultację z zakresu PR i promocji firmy/osoby

A może chcecie wziąć udział w szkoleniu Instytutu Publico? Jeżeli tak, to zachęcamy do licytowania konsultacji/szkolenia dla danej osoby lub firmy z zakresu PR. Usługa zostanie zrealizowana przez dr. Krystiana Dudka w siedzibie Instytutu (Sosnowiec) lub innym miejscu ustalonym z klientem.

13. Współprowadzenie audycji w Meloradiu od Kayah

Legenda polskiej muzyki – wokalistka Kayah zaprasza licytujących do współprowadzenia audycji „Tu i Teraz” w Meloradiu. To dobra okazja, by nie tylko poznać wokalistkę, ale także sprawdzić się w roli radiowca.

14. Trening bokserski z Jackiem Jaśkowiakiem

Swój trening bokserski odważył się wystawić prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak. Polityk znany jest ze swojego zdrowego stylu życia i zapału do aktywności sportowej Zaprasza na sparing każdego chętnego, bez względu na poziom umiejętności.

15. Dzień w górach z Andrzejem Bargielem

Andrzej Bargiel dał się poznać światu brawurowym zjazdem na nartach z K2. Cała Polska była pod wrażeniem tego dokonania. Dziś sportowiec oferuje dzień w górach zakończony wspólną kolacją ze zwycięzcą aukcji i jego przyjaciółmi. Forma jest dowolna, może być to dzień na stoku narciarskim lub wycieczka piesza.

16. Rolls-Royce od Mastercard i Braci Collins

A na koniec prawdziwa gratka dla fanów motoryzacji. Prawdziwy, legendarny Rolls-Royce odpicowany w garażu Braci Collins, który dzięki Mastercard teraz może być Wasz.

PS

Influencer marketing naprawdę ma moc. Mamaginekolog stworzyła dwa ebooki, ze sprzedaży których cały dochód miał zostać przeznaczony na konto WOŚP. W dwa dni trwania akcji udało się zebrać 1 milion złotych.