Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Wspólna akcja Contented by They.pl i Accorhotels – blogerzy fotografowali Warszawę z wysokości 111 metrów

Osiem godzin profesjonalnych warsztatów, sesja zdjęciowa z modelkami i konkurs fotograficzny na dachu jednego z najwyższych budynków w Warszawie – tak wyglądało wydarzenie zorganizowane w hotelu Novotel przez agencję Contented by They.pl i Accorhotels.
O autorze
1 min czytania 2015-06-15

Do udziału w akcji pod hasłem „(U)chwyć Warszawę z dachu hotelu Novotel” zaproszono polskich fotografów i blogerów. Pierwszą część spotkania poświęcono tworzeniu panoram miejskich, najnowszym technikom fotograficznym i nowatorskiemu oprogramowaniu. W tajniki warsztatu wprowadził uczestników Marcin Bójko – redaktor naczelny „Foto Plus”.

Po części warsztatowej odbyła się wyjątkowa konkursowa sesja zdjęciowa na najwyższych piętrach i dachu Novotelu, skąd rozciąga się jeden z najpiękniejszych widoków na centrum miasta. Na kilkudziesięciu imponujących zdjęciach fotografowie uwiecznili zachód słońca nad Warszawą, hipnotyzującą panoramę miasta i różnorodną architekturę tętniącej życiem metropolii. Podczas sesji fotografom towarzyszyły modelki. Autorzy najlepszych zdjęć, wyłonieni przez Contented by They.pl, Accorhotels i magazyn „Foto Plus”, otrzymali weekendowe vouchery do wybranego hotelu.

Zwieńczeniem pierwszej akcji z cyklu wydarzeń planowanych w hotelach w całym kraju, kierowanych do polskiej blogosfery, była wspólna praca fotografów i eksperta nad przygotowaniem wykonanych w trakcie sesji zdjęć. Spotkanie zakończył szczególnie miły dla uczestników akcent – wydruk fotografii w dużym formacie.

Agencja Contented by They.pl współpracuje z Accorhotels w zakresie działań content marketingowych i e-PR-owych.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się