Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

#współnuta – dentsu z muzycznym wyzwaniem na Święta

W tym roku grupa dentsu przeznacza część budżetu PR na działania dobroczynne – wsparcie psychiatrii dziecięcej. Firma zachęca swoich klientów, partnerów i konkurentów do wzięcia udziału w specjalnym wyzwaniu muzycznym.
O autorze
1 min czytania 2020-12-18

Psychiatria dziecięca w Polsce wymaga wsparcia od dawna. Dodatkowo, sytuacja chorych uległa pogorszeniu na skutek pandemii i utraty części budżetów oraz oddziałów i przeznaczenia ich na rzecz pacjentów z COVID-19. Grupa dentsu zdecydowała się wesprzeć ten cel, przeznaczając część środków z budżetu działań PR na stowarzyszenia zajmujące się opieką nad małymi pacjentami oddziałów psychiatrycznych.

Specjalne wyzwanie bożonarodzeniowe, czyli #współnuta, zorganizowana przez dentsu, polega na nagrywaniu świątecznych piosenek. Akcję zainicjował zarząd grupy dentsu. Pierwsza piosenka z cyklu #współnuta została opublikowana wraz z zaproszeniem do wzięcia udziału w challenge’u oraz z hashtagami: #współnuta #psychiatriadziecięca. Tę #współnutę firma skierowała z prośbą o reakcję m.in. do firm McDonald’s, ŠKODA Polska, Havas Media Group czy Cyfrowego Polsatu.

Grupa dentsu zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w Świątecznej #współnucie – opowieści o niesieniu dobra i pomocy tym, którzy w tym odmiennym od poprzednich lat roku potrzebują szczególnej uwagi i troski.

Challenge #współnuta potrwa do 6 stycznia 2021 roku. Szczegóły akcji znajdują się na stronie. 

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj