Wspólny projekt National Geographic Polska z ITAKA

23 października National Geographic Polska rozpoczęło współpracę z biurem podróży ITAKA. W ramach istniejącego już projektu NO LIMITS powstanie 30 wyjątkowych wypraw z ekspertami National Geographic.
O autorze
1 min czytania 2015-10-26

Wspinaczka na Kilimandżaro, nurkowanie na rafie, dzika Syberia, konno przez Argentynę, tajniki survivalu, czy ekspedycje fotograficzne. To tylko kilka z wielu propozycji wypraw, które powstały z ekspertami National Geographic Polska.

NO LIMITS to kolejny krok, aby być jak najbliżej naszych fanów. Wyprawy podzieliliśmy na dwa rodzaje: foto i adventure. Teraz każdy będzie mógł dowiedzieć się na czym polega praca fotografów National Geographic i pod ich okiem doskonalić swój warsztat na różnych krańcach świata. Natomiast miłośnikom mocnych wrażeń proponujemy wyprawę na adrenalinie z podróżnikami Travelera – tłumaczy Martyna Wojciechowska, redaktor naczelna National Geographic Polska i Travelera.

Wśród ekspertów znajdują się tacy fotografowie jak Marek Arcimowicz, Adam Brzoza, Michał Nowacki, czy znani podróżnicy Łukasz Supergan i Mateusz Waligóra. Każdy z ekspertów, we współpracy z ITAKĄ, wybrał miejsce i opracował trasę wyprawy. 

National Geographic od zawsze był dla mnie synonimem przygody, dalekich podróży. Nieodmiennie zachwyca też poziomem edytorskim i wspaniałymi zdjęciami. Kiedyś było to czasopismo dostępne nielicznym, zaczytane egzemplarze krążyły z rąk do rąk. Teraz wszędzie możemy kupić polską edycję. To dla mnie zaszczyt, że nasz najnowszy produkt NO LIMITS by ITAKA został wysoko oceniony przez zespół National Geographic. Konfrontacja naszego doświadczenia z zaangażowaniem, pasją i olbrzymią praktyczną wiedzą ekspertów NG to nie tylko wielkie wyzwanie, ale też satysfakcja z otwierania nowych możliwości w turystyce i przełamywanie stereotypu, że przyszłość wiodących touroperatorów to wyłącznie turystyka masowa. – dodaje Piotr Henicz, Wiceprezes ITAKI.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

To jednak nie wszystko! Co miesiąc w Travelerze opublikowana będzie relacja z takiej wyprawy. Specjalnie została utworzona tez strona internetowa nolimits.national-geographic.pl, na której można znaleźć praktyczne informacje, inspiracje i szczegóły oferty.

Słuchaj podcastu NowyMarketing