Wtorkowy kubełek KFC powraca

Na to fani soczystego kurczaka czekali od dawna. Kultowy Wtorkowy Kubełek powraca do KFC już w najbliższy wtorek. W ramach promocji, aż 14 kawałków kurczaka w sekretnej panierce kosztuje tylko 14,95 zł.
O autorze
1 min czytania 2020-11-03

Wtorkowy Kubełek, zawsze pilnie wyczekiwany przez fanów KFC i niezmiennie wypełniony soczystymi kawałkami kurczaka w sekretnej panierce autorstwa Colonela Sandersa to kolejna doskonała okazja do smakowania codzienności z bliskimi.

W promocyjnym kubełku znajdziemy 3 kawałki polędwiczek z kurczaka Hot&Spicy, 1 kawałek klasycznego kurczaka Kentucky w aromatycznej panierce na bazie 11 ziół, 8 wyjątkowo chrupkich, pokrytych superpikantną panierką skrzydełek – Hot Wings oraz 2 kawałki delikatnych polędwiczek z kurczaka – Stripsów. 

Oferta Wtorkowy Kubełek jest dostępna na wynos we wszystkich restauracjach KFC na terenie całej Polski oraz w Drive Thru, jako samodzielna pozycja w menu, natomiast w dostawie do domu jako powiększenie klasycznego kubełka. Wszystkie dania dostępne w KFC, w tym także Wtorkowy Kubełek, można również łatwo i bezpiecznie zamówić wcześniej poprzez funkcjonalność w aplikacji – KFC Collect a następnie odebrać w najwygodniejszej dla siebie porze we wskazanej restauracji, w Drive Thru lub – po wybraniu opcji „Parking PickUp” – otrzymać zamówienie prosto do swojego samochodu.

Promocja Wtorkowy Kubełek obowiązuje we wszystkie wtorki począwszy od 3 listopada 2020 r. do odwołania.  

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj