Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Wyczekiwana Pumpkin Spice Latte znowu w Starbucks! To pewny znak, że nadchodzi jesień!

O autorze
3 min czytania 2023-09-04

Lato zbliża się ku końcowi i powoli wracamy do swoich obowiązków po wakacyjnym odpoczynku. W wielu miejscach w Polsce można było zobaczyć na billboardach wielkie odliczanie. Co ono oznaczało? Nic innego jak to, że w ofercie Starbucks właśnie pojawia się niekwestionowany hit – Starbucks® Pumpkin Spice Latte. Bo przecież jesień nie może się oficjalnie rozpocząć, dopóki nie skosztujesz pierwszego łyku tego kultowego napoju! Ulubieniec Gości Starbucks powraca, a z nim cała gama jesiennej linii Pumpkin Spice, którą można będzie cieszyć się w kawiarniach marki już od 5 września! Przyjdź i sprawdź co na Ciebie czeka!

Jesienne powroty

Pumpkin Spice Latte jest niewątpliwie jednym z najbardziej wyczekiwanych przez Gości Starbucks napojów sezonowych. Aromatyczne espresso połączone z korzennymi przyprawami idealnie poprawi nastrój przed powrotem na uczelnię czy do pracy, a także przy pierwszych jesiennych chłodach. 

Oprócz znanej już wszystkim klasycznej wersji, w ofercie sieci ponownie znajdzie się coś dla fanów kawy na zimno:

Iced Pumpkin Spice Latte, czyli chłodzące połączenie kawy Starbucks® Espresso Roast, przypraw korzennych, mleka oraz kostek lodu. A to wszystko ozdobione pachnącą dyniowym ciastem mieszanką cynamonu, gałki muszkatołowej i goździków! 

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Pumpkin Spice Frappucino® Blended Beverage – delikatny aromat ciasta dyniowego i tradycyjnych przypraw, połączone z kawą, mlekiem oraz lodem, zwieńczone bitą śmietaną oraz posypką Pumpkin Spice. 

Bo przecież jesień może być jeszcze długo ciepła! 

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Nie zawiodą się również miłośnicy Cold Brew – a to dzięki Pumpkin Spice Cold Brew, która dołączyła do dyniowej rodziny w ubiegłym roku. Ta przygotowywana na zimno kawa, po zalaniu chłodną wodą „zaparza się” przez ok. 20 godzin. To właśnie sprawia, że ma tak intensywny i jednocześnie delikatny smak. W Pumpkin Cream Cold Brew wyczujemy nie tylko doskonale znane korzenne nuty, ale również subtelny smak wanilii. Napój zwieńczony jest przepyszną pianką o dyniowym aromacie oraz posypką Pumpkin Spice o smaku cynamonu, gałki muszkatołowej oraz goździków. 

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Oczywiście każdy napój można spersonalizować wedle własnych upodobań. A Iced Pumpkin Spice Latte i Pumpkin Spice Frappucino® Blended Beverage można również zamówić w wersji wegańskiej z dowolnym zamiennikiem mleka, a także wegańskim kremem zamiast bitej śmietany. Dzięki temu, w Starbucks, każdy znajdzie dla siebie dokładnie to, czego potrzebuje.

– Jesteśmy podekscytowani nadchodzącą jesienią, ponieważ mamy dla naszych Gości bogatą gamę nowych i kultowych napojów. Przede wszystkim rozpoczęcie sezonu oznacza pojawienie się uwielbianej Pumpkin Spice Latte, co już teraz budzi ogromny entuzjazm u sympatyków naszej marki, którzy z niecierpliwością jej wyczekują. Zawsze dbamy o to, aby wizyty w naszych kawiarniach były wyjątkowym doświadczeniem. Dlatego naszą ofertę przygotowujemy tak, aby każdy mógł znaleźć tu coś dla siebie – od kultowych smaków sezonowych po innowacyjne warianty klasycznych napojów – mówi Paula Chudzińska, Marketing Manager Starbucks Polska.

To jeszcze nie koniec

Co jeszcze znajdziemy w Starbucks tej jesieni? Oprócz wyczekiwanej serii Pumpkin Spice na Gości kawiarni czeka również inny, fantastyczny smak sezonu – Salted Maple & Caramel Latte oraz jej chłodniejsza wersja – Iced Salted Maple & Caramel Latte. To doskonałe połączenie espresso, mleka oraz ikonicznego smaku jesieni – syropu klonowego i słonego karmelu! Wszystko zwieńczone chrupiącą od karmelu posypką, która idealnie dopełnia całości. Ten słodko-słony smak perfekcyjnie pasuje do jesiennej aury i ją rozpogadza, ułatwiając powrót do codzienności po wakacyjnych wyprawach. Po prostu pycha! 

Ale to jeszcze nie koniec! W tegorocznej jesiennej ofercie jest też nowość – Iced Chai Tea Oat Latte, w której królują rozgrzewające przyprawy, takie jak cynamon, goździki i imbir, łącząc się z kremowym napojem owsianym i lodem. Pozwalają one zachować idealną równowagę pomiędzy smakiem słodkim i pikantnym. To doskonała opcja dla najbardziej stęsknionych za letnimi wspomnieniami i poszukujących innowacyjnych napojów, których smaku nie sposób zapomnieć.

Kawa Starbucks, gdziekolwiek jesteś…

Starbucks przygotował także wyjątkowe sezonowe kubki wielorazowego użytku, w najróżniejszych wzorach i kolorach. Znajdziesz tu zarówno pomarańczową pękatą dynię, jak i różnobarwne motywy przywodzące na myśl piękną, złotą jesień…. Warto się w któryś zaopatrzyć by móc zawsze zabrać ze sobą swoją ulubioną kawę gdziekolwiek się wybierasz. Dodatkowo z własnym kubkiem możesz zawsze skorzystać ze zniżki – 1 zł na każdy z dostępnych w ofercie Starbucks napojów. 

Startowi jesiennej oferty towarzyszy kampania outdoorowa. Już od 29.08. w największych polskich miastach można zobaczyć na ekranach wielką dynię – uchyla ona, po kawałku (dosłownie), rąbka tajemnicy i buduje oczekiwanie wielbicieli dyniowej latte, odliczając do 5 września! Ale nie wszyscy musieli czekać – Ci z Gości Starbucks, którzy są użytkownikami programu Starbucks Rewards, mogli się cieszyć jesienną ofertą już od 29.08. 

Odwiedź jedną z kawiarni w swojej okolicy już dziś i rozpocznij jesień razem ze Starbucks i Pumpkin Spice Latte!

PS Indyjski oddział Starbucks porusza temat transpłciowości

Sąd Najwyższy Indii obraduje nad propozycją zmian, które mają dotyczyć zalegalizowania małżeństw osób tej samej płci. Wraz z wydłużającą się dyskusją, wzrasta niepokój społeczności LGBTQ, dlatego Starbucks postanowił stworzyć reklamę poruszająca temat transpłciowości.