Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Wyniki konkursu „Zielone święta” Castoramy

O autorze
1 min czytania 2021-12-22

Boże Narodzenie to czas, gdy chętnie wykonujemy własnoręczne ozdoby, będące dekoracją w naszym domu lub wyjątkowym prezentem dla bliskich. Castorama, która od lat wspiera rozwój umiejętności manualnych i pasji do majsterkowania, przygotowała dwa konkursy skierowane do najmłodszych – dla dzieci klientów oraz dzieci pracowników.

 

Castorama ogłaszając konkurs „Zielone święta” zaprosiła klientów do publikacji zdjęć lub filmików z rodzinnego przygotowywania świątecznych ozdób w duchu zero waste. Udostępniono wiele wspaniałych prac pokazujących jak, dbając o środowisko, można stworzyć niepowtarzalne dekoracje, dając przedmiotom i materiałom drugie życie.

Wyniki konkursu zostały opublikowane na Facebooku Castorama Polska. Na autorów dziesięciu zwycięskich prac czekają żywe choinki do odbioru w sklepach sieci.

Castorama zaprosiła również dzieci pracowników do konkursu wewnętrznego „Podziel się radością”, który polegał na przygotowaniu świątecznych kartek. Ręcznie robione kartki wraz z życzeniami od Fundacji Castorama trafią do lokalnych organizacji społecznych, działających w obszarze mieszkalnictwa.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj