Wystartowała kampania „Kia Eko Drivers”

18 listopada br. wystartowała kampania promująca program „Kia Eko Drivers” skierowany do posiadaczy instalacji fotowoltaicznej. Specjalna oferta dotyczy modeli elektrycznych oraz hybrydowych Plug-in.
O autorze
1 min czytania 2020-11-20

Kia Motors Polska uruchomiła kampanię promującą program „Kia Eko Drivers”. Oferta jest skierowana do posiadaczy instalacji fotowoltaicznej i obejmuje promocyjne finasowanie oraz rabat do 13 000 PLN na modele XCeed Plug-in Hybrid, Ceed Kombi Plug-in Hybrid, Niro Plug-in Hybrid oraz e-Niro i e-Soul (tylko rabat). Z programu „Kia Eko Drivers” mogą skorzystać zarówno osoby prywatne, jak i małe i średnie przedsiębiorstwa. Oferta ważna jest do 31 grudnia 2020 r. i dotyczy modeli z roku produkcji 2020.

Kampania, która rozpoczęła się 18 listopada, potrwa do 20 grudnia. Będzie obejmować emisję spotów w kanałach online wideo. W ramach zaplanowanych działań wykorzystany będzie również display, mobile, e-mailing oraz działania SEM. Za planowanie i zakup mediów odpowiada agencja mediowa Havas Media. Za przygotowanie spotu i kreację online odpowiada agencja Interactive Partners.