Wystartowała kolejna edycja Kuchni marketera – miejsca dla marketerów oraz miłośników poszukiwania inspiracji

O autorze
1 min czytania 2023-03-30

Ruszyła kolejna edycja spotkań pod szyldem Kuchnia Marketera. Głównym założeniem projektu są spotkania z marketerami, którzy opowiadają o swoich doświadczeniach i pasji w dziedzinie marketingu oraz życiu prywatnym. To ciekawa inicjatywa, która może przyciągnąć zarówno początkujących, jak i doświadczonych marketerów, chcących zyskać inspiracje od najlepszych.

– W trakcie rozmowy skupiam się na osobowości rozmówcy, na indywidualnym podejściu do pracy, a marka, którą w danym momencie reprezentuje schodzi na drugi plan. Często padającymi pytaniami są: czemu robisz to co robisz, jaką drogę pokonałaś / łeś, co, jeśli nie to, czy też skąd bierzesz pomysły, czy bardziej, gdzie, w jaki sposób regenerujesz swoją głowę? Odpowiedzi padają często bardzo nietypowe, a przekonać możecie się sami, oglądając lub słuchając podcastów. Wszystkie odcinki oraz inne „kuchenne polecajki” znajdziecie na stronie www.kuchniamarketera.pl – mówi pomysłodawca i prowadzący Paweł Wielkopolan.

Jeśli chcielibyście podzielić się swoim pomysłem i polecić kolejnego gościa lub współpracę w ramach programu, zapraszamy do kontaktu z Pawłem Wielkopolanem:

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj