Wystartowała strona internetowa kultowego ketchupu Włocławek

Niepowtarzalny smak Ketchupu Włocławek towarzyszy Polakom od lat. Teraz, dzięki nowej stronie internetowej marki, każdy internauta może nie tylko poznać historię oryginalnego smaku ketchupu Włocławek, ale też odbyć z nim niezapomnianą podróż przez minione dekady.
O autorze
1 min czytania 2016-11-08

Nowa strona internetowa marki zabiera konsumentów w podróż w czasie – od lat 60-tych do obecnych. Na przestrzeni minionych lat wiele się zmieniło, jednak Ketchup Włocławek wciąż pozostaje ten sam. Podczas podróży przez minione dekady użytkownicy poznają historię jego oryginalnego smaku.

Dopracowana w każdym detalu rycinowa grafika, funkcjonalność, łatwa nawigacja – tym właśnie wyróżnia się nowa strona internetowa marki Włocławek, stworzona we współpracy z agencją interaktywną Mint Media. Strona Włocławka została zaprojektowana zgodnie z najnowszymi trendami projektowania stron, a poprzez unikalną rycinową stylistykę graficzną nawiązuje do tradycyjnego charakteru marki. Modułowy podział głównego menu pozwala na proste i intuicyjne poruszanie się po stronie, która dopasowuje się do ekranu urządzenia, z którego w danej chwili korzysta użytkownik. Gwarantuje to komfortowe przeglądanie treści nie tylko na ekranie komputera, ale również na tablecie czy smartfonie.

Na nowej stronie internetowej marki znajdziemy informacje produktowe, najświeższe aktualności oraz formularz kontaktowy. Umożliwia ona także szybkie przejście na facebookowy profil Włocławka.

To będzie kultowa historia…

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Zapraszamy w podróż w czasie z Włocławkiem na: www.wloclawekketchup.pl
Zachęcamy też do śledzenia Włocławkowego Facebooka: Fb.com/Wloclawekketchup
Agencja odpowiedzialna za projekt strony: Mint Media

 

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się