„Wyzwania z paczki”, czyli Abstra z działaniami dla Allegro

15 października miała miejsce premiera nowego kanału promującego usługę Allegro Smart! Student „Wyzwania z paczki”, za którego koncept i produkcję odpowiada Abstra. W każdym z odcinków bracia bliźniacy Tomkiewicz realizują wyzwania z użytkowania konkretnych produktów zamówionych na Allegro.
O autorze
1 min czytania 2020-10-23

„Wyzwania z Paczki” to nowy kanał na YouTube dedykowany usłudze Allegro Smart! Student, który powstał we współpracy Allegro i Abstra. W każdym kilkunastominutowym odcinku dwójka prowadzących – bracia bliźniacy Tim i Szon Tomkiewicz – realizuje wyzwania z użytkowania konkretnych produktów zamówionych na Allegro. Prowadzący realizują zadania i porównują jakość używanych produktów oraz wspólnie zastanawiają co stanowi ich największą wartość dla użytkowników. Kluczowe dla realizacji wszystkich zadań jest usługa Allegro Smart! Student i benefity płynące z jej użytkowania.

Na kanale oprócz informacji o samej usłudze Allegro Smart! Student znajdziemy ciekawostki, dane, testy oraz opinie.

– Naszym celem przy tworzeniu kanału „Wyzwania z paczki” było pokazanie usługi Allegro Smart! Student w niecodziennej scenerii, a także podkreślenie elementu współzawodnictwa i kreatywnego myślenia prowadzących, a także podkreślenia elementu współzawodnictwa i kreatywnego myślenia prowadzących. Cieszymy się, że wspólnie z Allegro mamy okazję realizować ten projekt. Nie możemy się doczekać kolejnych odcinków – powiedział Olek Wandzel, CEO Abstra.

Premiera nowych odcinków odbywa się w każdy poniedziałek i czwartek o godz. 18:00. Kanał Wyzwania z Paczki wspierany jest cross promocją z kanału grupy Abstra m.in. Abstrachuje, Beksy.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Za koncepcję, kreację, produkcję, strategię dystrybucji, wsparcie mediowe kanału oraz prowadzenie oficjalnego profilu na Instagramie odpowiada Abstra.

Słuchaj podcastu NowyMarketing