Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Z okazji Walentynek Airbnb oferuje nocleg w Domu Julii w Weronie

Z okazji Walentynek Airbnb oferuje nocleg w Domu Julii w Weronie
Platforma Airbnb nawiązała współpracę z władzami miasta Werona i zorganizowała konkurs, w ramach którego można wygrać nocleg w zabytkowym Domu Julii Kapulet w Weronie. Zwycięzcą będzie ta osoba, która w piękny sposób opowie o swoich uczuciach w liście miłosnym do bohaterki Szekspira.
O autorze
1 min czytania 2020-01-24

Kamienica Casa di Giulietta ze słynnym balkonem to jedna z największych atrakcji Werony. Codziennie pod oknami XIII-wiecznego budynku stoją tłumy turystów, którzy chcą uwiecznić na swoich zdjęciach symbol nieszczęśliwej, acz pięknej miłości. 

Z okazji tegorocznych Walentynek władze miasta Werona nawiązały współpracę z platformą Airbnb, w ramach której zorganizowano nietypowy konkurs – do wygrania jest bowiem nocleg w Domu Julii, romantyczna kolacja przy świecach dla dwóch osób, przygotowana przez szefa kuchni odznaczonego gwiazdkami Michelin, a także sesja zdjęciowa na tle innych zabytków Werony. 

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Zwycięzcą będzie ta osoba, która w jak najpiękniejszy sposób opowie o swoich uczuciach w liście miłosnym do Julii Kapulet. 

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Swoje zgłoszenia można przesyłać do 2 lutego br. na tej stronie.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

PS

We wrześniu 2019 roku Airbnb oferowało dla fanów serialu „Downton Abbey” nie lada gratkę – nocleg w XVIII-wiecznej posiadłości dobrze znanej z popularnej produkcji.

PS2

W kwietniu 2019 roku z okazji 30. urodzin słynnej szklanej piramidy Musée du Louvre, Airbnb nawiązało współpracę z muzeum, w ramach której jedna szczęśliwa osoba miała okazję spędzić noc w Luwrze wraz ze specjalnym zwiedzaniem obiektu.