Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Jakie są najważniejsze aspekty polityki korzystania z narzędzi Gen AI przez agencje i marki? W jaki sposób agencje mogą zapewnić etyczne wykorzystanie Gen AI w swoich kampaniach?

SPRAWDZAM

Z Red Bullem przetrwasz kryzys – ruszyła nowa akcja marki

Ruszyła kampania marki Red Bull „Nie odpuszczaj”. Seria zabawnych filmów, których celem jest aktywowanie konsumentów do podjęcia aktywności sportowych.
O autorze
0 min czytania 2019-09-20

Spoty z udziałem sportowców w niekonwencjonalny sposób pokazują, że Red Bull dodaje energii w momentach, gdy zaczyna jej brakować. Bohaterami spotów są: Andrzej Bargiel – pierwszy człowiek, który zjechał na nartach z K2, Jakub Przygoński – czwarty kierowca Rajdu Dakar 2019, Maciej Janowski – czołowy polskiego żużlowiec i Dawid Godziek – jeden z najlepszych na świecie zawodników freestyle BMX i kolarstwa grawitacyjnego. Kampanii „Nie odpuszczaj” towarzyszą działania redakcyjne prowadzone w kanałach mediowych Red Bulla. Na stronie www.redbull.pl/nieodpuszczaj można znaleźć szereg materiałów z poradami treningowymi od sportowców i ekspertów, a także konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Za kreacje odpowiedzialna jest agencja VML YR. Spoty wyprodukowało studio Artcore.