Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Z szacunkiem dla polskiej flagi – animacja PGE z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej

Z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, przypadającego 2 maja, Fundacja PGE przygotowała wyjątkową animację prezentującą, jak ważnym narodowym symbolem jest flaga narodowa, i jak należy jej używać.
O autorze
1 min czytania 2023-05-02

Od 192 lat biel i czerwień to barwy narodowe Polski. To symbol dumy, godności i chwały, ale też identyfikacji i przynależności do Narodu Polskiego. Z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej przygotowaliśmy wyjątkową animację, która pokazuje, zarówno młodszym, jak i starszym Polakom, jak odnosić się do tego ważnego symbolu narodowego. Zawiera ona zbiór wskazówek, jak się posługiwać i odpowiednio eksponować polską flagę –  powiedział Wojciech Dąbrowski, prezes zarządu PGE Polskiej Grupy Energetycznej.

Symbole narodowe, jakim jest flaga narodowa, należy otaczać czcią i szacunkiem. Przygotowana przez Fundację PGE animacja to krótki wideo przewodnik, który pokazuje, jak używać i eksponować polską flagę oraz czego nie należy robić. 

Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej obchodzony jest od 2004 roku. Biel i czerwień zostały uznane oficjalnie za barwy narodowe 7 lutego 1831 roku przez Sejm Królestwa Polskiego.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj