Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Jakie są najważniejsze aspekty polityki korzystania z narzędzi Gen AI przez agencje i marki? W jaki sposób agencje mogą zapewnić etyczne wykorzystanie Gen AI w swoich kampaniach?

SPRAWDZAM

Za usługi Dzinga można już płacić przez Przelewy24

Szybkość i bezpieczeństwo transakcji w internecie odgrywa kluczową rolę. Firma Dzinga właśnie zintegrowała swój system płatności z popularnym systemem Przelewy24. Oznacza to, że za usługi firmy można prosto i błyskawicznie zapłacić.
O autorze
1 min czytania 2017-11-14

Nowoczesne, bezpieczne i możliwie najbardziej automatyzowane metody płatności są coraz bardziej pożądane przez wymagających użytkowników internetu. Dążąc do zaspokojenia ich oczekiwań, czyli do maksymalnego usprawnienia procesu transakcyjnego, firma Dzinga nawiązała współpracę z Przelewy24, skutkiem której jest integracja usług. Dzięki temu klienci mogą praktycznie od razu i w bezpieczny sposób dokonać płatności za produkty Dzingi. 

„Integracja z Przelewy24 to bardzo dobra informacja dla naszych klientów, ponieważ to o nich dbamy najbardziej. Dzięki nowej formie płatności nasi userzy mogą w ciągu 1 minuty zasilić swoje konto w naszym panelu i od razu zamawiać usługi. Logując się do swojego banku i zasilając panel, odpowiednia kwota pojawi się praktycznie natychmiast na koncie klienta” – mówi Marek Toporowicz, Head Of Integrations CEE w firmie Dzinga 

„Największy wybór metod płatności, który oferuje serwis Przelewy24, jest jedną z kluczowych korzyści, najwyżej cenionych przez naszych Partnerów i, co najważniejsze, ich Klientów. Polscy konsumenci są otwarci na wszelkie nowinki technologiczne w obszarze e-commerce, więc wdrożenie możliwie najnowocześniejszych usług automatyzujących i usprawniających realizację transakcji jest wartością dodaną każdego serwisu internetowego. Strategia ta wpisuje się w zasadę win-win, w której satysfakcja obu stron transakcji jest porównywalna” – dodaje Natalia Wieczorek, Sales Manager serwisu Przelewy24.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj