Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Jakie są najważniejsze aspekty polityki korzystania z narzędzi Gen AI przez agencje i marki? W jaki sposób agencje mogą zapewnić etyczne wykorzystanie Gen AI w swoich kampaniach?

SPRAWDZAM

Żabka i Prosto stworzyły streetwearową kolekcję ubrań

Żabka i Prosto stworzyły streetwearową kolekcję ubrań
Światy street foodu i streetwearu zderzyły się w kampanii „Weź to na gorąco!”, która promuje ofertę PROSTO z PIECA. Kooperacja marek Żabka i Prosto doprowadziła do stworzenia nowych wzorów ubrań, inspirowanych systemem znaków tworzących przestrzeń miejską.
O autorze
1 min czytania 2024-05-28

Okazało się, że dla branży streetwearowej oraz sieci sklepów convenience przestrzeń miejska może stanowić inspirację do rozwijania swojego modelu biznesowego. 

Marka Prosto w swoje DNA ma wpisaną bliskość kultury ulicznej, a sieć sklepów Żabka na stałe zakorzeniła się w miejskiej infrastrukturze i tkance społecznej. Obie firmy połączyły siły w najnowszej kampanii „Weź to na gorąco!”.

Modny i kreatywny design efektem współpracy dwóch światów

Zderzenie światów Prosto i Żabki zaowocowało nowoczesnym i kreatywnym designem, skoncentrowanym w projekcie „City Transportation Guide”. Jego nazwa jest interpretacją systemu znaków, które organizują ruch miejski i często są źródłem inspiracji dla streewearowych projektantów.

Kolekcja nawiązująca do kampanii Żabki „Weź to na gorąco!” składa się z trzech elementów. Jej podstawą jest klasyczna oversizowa bluza, charakterystyczna dla marki Prosto. Uzupełnieniem odzieżowej oferty są z kolei biały, minimalistyczny T-shirt oraz czapka z daszkiem z neonowym znakiem na froncie. 

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Jak przystało na kolekcję inspirowaną rodzimą przestrzenią miejską, ubrania uszyto w Polsce, we współpracy z lokalnymi szwalniami i dostawcami.

Kolekcja dostępna jest na stronie: www.prosto.com. Wcześniejszy dostęp do kolaboracji Prosto x Żabka jest możliwy po zapisaniu się do newslettera Prosto.

źródło: mat. prasowe, opracowanie: Agata Drynko

PS „Wszystkie zakupy robi się na Żabka Jush”: Żabka Jush zaskakuje nowym obliczem ulepszonej aplikacji e-grocery

Na początku maja 2024 roku ruszyła wielokanałowa kampania „Wszystkie zakupy robi się na Żabka Jush”. Promuje ona uruchomioną 22 kwietnia br. platformę, w ramach której klienci korzystają nie tylko z usługi Jush, ale także z oferty delio supermarket online.