Żabka Jush najlepszym rozwiązaniem e-commerce. Aplikacja z nagrodą Fintech Awards 2023

Za pierwszą dostawę dronem na polskim rynku q-commerce kapituła tegorocznej edycji konkursu Fintech Awards nagrodziła aplikację Żabka Jush tytułem „Najlepsze rozwiązanie e-commerce”.
O autorze
1 min czytania 2023-10-20

Fot. Materiały prasowe Lite e-Commerce

To kolejne, prestiżowe wyróżnienie na koncie aplikacji, która w ciągu dwóch lat istnienia zrewolucjonizowała zakupy na odległość ułatwiając codzienność mieszkańcom wielu polskich miast.

Nagroda Fintech Awards 2023 dla Żabki Jush potwierdza, że działająca od dokładnie dwóch lat usługa ekspresowych zakupów online idzie za ciosem. Ubiegłoroczna edycja konkursu, również przyniosła Żabce Jush nagrodę w kategorii e-commerce, a kongres Retail Trends 2022 uznał ją za najlepszy start-up handlowy. Z kolei według ASM Sales Force Agency, zakupy poprzez Żabkę Jush znalazły się na pierwszym miejscu wśród wszystkich operatorów oferujących ekspresowe zakupy online.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Fot. Materiały prasowe Lite e-commerce

Wyróżnienia przyznawane naszej usłudze to oczywiście powód do satysfakcji. Przede wszystkim dlatego, że codziennie przyczyniamy się do wzrostu wygody życia. Żabka Jush pozwala oszczędzić czas i przeznaczać go na to, co jest naprawdę ważne. Najlepsze rozwiązanie e-Commerce według Fintech Awards 2023 to wspaniały prezent na drugie urodziny Jush. Jest to także dla nas potwierdzenie, że idziemy we właściwym kierunku oraz motywacja do dalszego działania. Nie chcemy spoczywać na laurach – mówi Zuzanna Dębowska – Chief Commercial Officer w Lite e-Commerce.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się