Zakochani wyznają miłość na ekranie w centrum Warszawy

Na ekranie LED w centrum Warszawy trwa akcja walentynkowa. Zakochani wyświetlają spersonalizowane wyznania miłości. Zgłoszenia przyjmowano za pośrednictwem specjalnej strony internetowej.
O autorze
1 min czytania 2022-02-14

W walentynki często zastanawiamy się, jak zaskoczyć ukochaną osobę, jak w niecodzienny sposób wyrazić swoje uczucie. Spacer, kwiaty, romantyczna kolacja, a może niespodzianka i wyznanie miłości na ogromnym ekranie w centrum miasta?

Taki scenariusz stał się możliwy dzięki walentynkowej akcji specjalnej realizowanej na ekranach w ścisłym centrum Warszawy – przy hotelu Marriott. Właściciel ekranu, firma Screen Network udostępniła ekran osobom, które chciały podzielić się swoim uczuciem w ten wyjątkowy sposób.

Aby wyznać miłość na ekranie w centrum Warszawy, wystarczyło wypełnić formularz na stronie internetowej akcji. Chętni wpisywali treść wiadomości, którą chcieli przekazać ukochanej osobie – tłumaczy Aleksandra Strzelecka z firmy Screen Network, odpowiedzialnej za organizację akcji. – Możliwe było również załączenie zdjęcia i wybranie godziny wyświetlenia komunikatu. Dzięki temu parter lub partnerka przygotowująca niespodziankę, mogła zabrać ukochaną osobę na miejsce i zaskoczyć ją walentynkową atrakcją. Nasza akcja to także możliwość zorganizowania walentynkowej niespodzianki bez wychodzenia z domu. Po wyświetleniu komunikatu wysyłamy pamiątkowe zdjęcie – opowiada Aleksandra. – Dlatego nawet jeśli zakochani nie mogą pojawić się na miejscu, otrzymają pamiątkę tej wyjątkowej atrakcji.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj
W ramach akcji walentynkowej udostępniliśmy nasz ekran mieszkańcom i stworzyliśmy narzędzie do ich wzajemnej komunikacji. Czujemy się naprawdę wyróżnieni, uczestnicząc w tak wyjątkowych chwilach, pomagając sprawić radość drugiej osobie. Możliwość zobaczenia siebie, swojego zdjęcia na ogromnym ekranie w centrum miasta, niewątpliwie jest dużym przeżyciem. Odczucia te dodatkowo potęgują emocje związane z ukochaną osobą, która zdecydowała się wyznać nam miłość w bardzo widowiskowy sposób.

Słuchaj podcastu NowyMarketing