Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Zalando stawia na wspólne świętowanie w kampanii „Święta zawsze razem. Niezależnie od stylu”

W nowej kampanii „Święta zawsze razem. Niezależnie od stylu.” Zalando zwraca uwagę na to, co w tym szczególnym czasie jest najważniejsze – więzi rodzinne i przyjacielskie, celebrowane przez wspólne, radosne spędzanie czasu – czyli wartości, które nigdy nie wychodzą z mody.
O autorze
1 min czytania 2019-11-19

– Nasza świąteczna kampania jest kontynuacją nowego pozycjonowania Zalando. Free to be. Jego głównym przesłaniem jest to, że nikt nie powinien Cię ograniczać w wyrażaniu siebie, możesz nosić co chcesz i być kim chcesz. Święta to szczególny czas, w którym zależy nam na podkreśleniu różnorodności naszych klientów i ich zwyczajów wspólnego świętowania. Na Zalando, gdzie ponad 29 milionów klientów ma do wyboru ponad 450.000 stylizacji od ponad 2.000 marek, stylu nie dyktuje wiek, płeć, wygląd, sylwetka czy pochodzenie. Naszą ambicją i celem jest zapewnienie konsumentom dowolnego oraz nieograniczonego wyboru – niezależnie od tego kim są i w jaki sposób spędzają Święta – mówi Dawid Pożoga, marketing lead PL w Zalando.

Kampania przedstawia młodzieńca, granego przez Toma Gaskina – modela, aktora i profesjonalnego żonglera – oraz jego babcię, w której rolę wciela się Frances Dunscombe, znana również z kampanii Zalando jesień-zima 2019. Duet pojawia się na bajecznym balu gwiazdkowym, gdzie ku ich zaskoczeniu okazuje się, że wszyscy młodzi goście wydarzenia wpadli na ten sam pomysł i stawili się na nim wraz z dziadkiem lub babcią.

Atmosfera balu, łączącego zróżnicowane style i pokolenia uczestników, oddaje ideę pozycjonowania free to be. Parkiet zapełnia się roztańczoną mieszanką gości w eklektycznych stylizacjach, które reprezentują szeroki asortyment produktów dostępnych na Zalando, pasujących do każdego upodobania, wieku i okazji. Reżyser Sam Hibbard i dom produkcyjny Somesuch zadbali również o to, aby video kampanii przedstawiało nie tylko huczną i radosną zabawę, ale także relację i ciepłe więzi emocjonalne między młodymi imprezowiczami i ich dziadkami.

Dopełnieniem spotu reklamowego jest sesja zdjęciowa autorstwa Toma Johnsona z MiniTitle. Występuje w niej m.in. brytyjska aktywistka Saffi Karina (@saffi_karina) i niemiecki influencer Jannik Diefenbach, którego profil na Instagramie zasłynął ze zdjęć jego stylowego dziadka (@jaadiee). Zróżnicowana wiekowo obsada, tańcząc i po prostu dobrze się bawiąc, w parach lub w większych grupach, prezentuje mieszankę indywidualnych stylów. Współcześnie, klasycznie, punk, posh, w brokacie czy na luzie – każda postać wyraża myśl „Święta zawsze razem. Niezależnie od stylu”.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Świąteczna kampania jest efektem współpracy Zalando z londyńską agencją kreatywną Mother. Jej najważniejszym elementem jest spot telewizyjny, wyświetlany również w kinach. Kampania będzie transmitowana w telewizji, radiu, billboardach, kanałach online oraz mediach społecznościowych. 

Słuchaj podcastu NowyMarketing