Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Zamiana ról w poruszającym filmie na temat problemu porzucania psów

Zamiana ról w poruszającym filmie na temat problemu porzucania psów
Agencja Havas w Portugalii prezentuje przejmujący spot, który uświadamia, co czują zwierzęta porzucane przez swoich właścicieli.
O autorze
1 min czytania 2022-08-01

W okresie letnim częstotliwość porzucania zwierząt domowych dramatycznie rośnie. Osoby, które wyjeżdżają na wakacje często zamiast znaleźć opiekę swoim pupilom… po prostu się ich pozbywają.

Aby zwrócić uwagę na ten problem, organizacja Animalife we współpracy z agencją Havas przygotowała spot, w którym role zostają odwrócone. Jak przekonują twórcy kampanii, „Spacer” to film, „którego nie można porzucić w połowie i warto zobaczyć go do końca”.

2,5-minutowy spot przedstawia mężczyznę, który wyraźnie irytuje się, gdy jego pies chce wyjść na zewnątrz. Po niespokojnej nocnej wędrówce okazuje się, że to ostatni spacer, jaki wspólnie odbywają. Ten krótki film obrazuje dramat, który co roku przeżywają setki porzuconych zwierząt.

Twórcy kampanii podkreślają, że mieszkańcy Europy to niechlubni liderzy w porzucaniu zwierząt, a w samej  Portugalii każdego dnia dom traci 120 niechcianych psów. Kampania powstała, aby skłonić do refleksji właścicieli zwierząt oraz zmotywować ich do zmiany złych zachowań.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

PS
Również w Polsce problem porzucania psów nasila się w okresie urlopowym. Organizacja Petsy ruszyła z kampanią świadomościową, która promuje ideę petsittingu, czyli alternatywnej opieki nad zwierzętami pod nieobecność właściciela.

Słuchaj podcastu NowyMarketing