Zarejestruj się na majowy DIMAQ Voice!

W agendzie majowego spotkania DIMAQ Voice będzie przewodził content – czyli jedna z najważniejszych składowych działań w zakresie marketingu cyfrowego. Już za tydzień majowa 39. edycja DIMAQ Voice. Tym razem spotykamy się online 23 maja, w godzinach 15:00 - 16:30.
O autorze
2 min czytania 2023-05-16

Zapraszamy do wysłuchania i wzięcia aktywnego udziału w rozmowie podczas dwóch prelekcji, które dla was przygotowaliśmy. Pierwsza dawka wiedzy będzie dotyczyła tego jak zgodnie z prawem czerpać z contentu udostępnianego w social mediach. Druga prelekcja rozwinie pokłady waszej kreatywności.

Webinar odbywa się online. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zarejestruj się na stronie wydarzenia.

W majowej edycji wystąpią:

  • Magdalena Korol – adwokatka i wspólniczka w Kancelarii Creativa Legal, Prezeska fundacji Creativa Education, od 10 lat pomagam branży kreatywnej działać efektywnie i legalnie. Specjalizuje się w obsłudze agencji marketingowych i działów marketingu, startupów, branży fashion & design oraz przedsiębiorstw z kapitałem włoskim działających w Polsce. Zajmuje się kwestiami związanymi m.in. z ochroną marki, prawami autorskimi, wizerunkiem, dobrami osobistymi, znakami towarowymi, czynami nieuczciwej konkurencji, prawem reklamy i social mediów.
  • Karolina Kociołek, z Socjomanii – praktyk z zakresu marketingu w mediach społecznościowych, trenerka, entuzjastka digitalu i nowych technologii, certyfikowana trenerka Digital Marketing Institute. Prowadzi także zajęcia na z digital marketingu na studiach podyplomowych na Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie i Dolnośląskiej Szkole Wyższej we Wrocławiu.

Agenda

Prelekcja I, godz. 15:05
Magdalena Korol – adwokatka i wspólniczka w Kancelarii Creativa Legal
Temat: Udostępnianie contentu w social mediach – jak zrobić to legalnie?

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Z prezentacji dowiecie się:

  • Jak zgodnie z prawem udostępniać treści w social mediach (FB/Instagram/Linkedin), ze szczególnym uwzględnieniem wizerunku i praw autorskich.
  • Zostaną omówione najczęściej popełniane błędy i ich konsekwencje prawne
  • A także zobaczycie jak udostępniać content bez narażania się na odpowiedzialność prawną.

Prelekcja II, godz. 15:45
Karolina Kociołek, social media lead w Socjomanii
Temat: Jak wykorzystać design thinking w pracy social media managera?

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Z prelekcji dowiecie się:

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się
  • Czym jest design thinking,
  • Jak uniknąć rutyny i skąd brać kreatywne pomysły na posty,
  • Jak wykorzystać design thinking w planowaniu komunikacji w mediach społecznościowych?

Akredytacja DIMAQ

Posiadacze certyfikatów DIMAQ za udział w wydarzeniu otrzymują od 5 do 7 punktów recertyfikacyjnych. Szczegóły punktacji dla Uczestnika i Prelegenta znajdują się stronie dimaq.pl/dimaq-voice-online.

Wystąp na DIMAQ Voice! Szukamy osób, które chcą dzielić się e-marketingową wiedzą!

Nieustannie przyjmujemy zgłoszenia od osób, które chcą spróbować swoich sił jako prelegent/ka podczas DIMAQ Voice. Jeśli masz ciekawy temat, którym chciałbyś/abyś podzielić się z naszą widownią nie zwlekaj, wyślij zgłoszenie wypełniając krótki formularz i zarezerwuj swój termin w nowym roku!

Jeśli jesteś posiadaczem certyfikatu DIMAQ, możesz zdobyć nawet 40 pkt recertyfikacyjnych (25 gwarantowane, dodatkowo do 15 pkt w zależności od ocen publiczności)

Aby wystąpić DIMAQ Voice nie musisz posiadać certyfikatu DIMAQ. Jeśli Twoja prezentacja będzie oryginalna i spełni określone wymagania merytoryczne, na pewno odezwiemy się w celu omówienia szczegółów i zaplanowania dogodnego terminu wystąpienia.

Partner wydarzenia: GoldenSubmarine, Rocket Jobs

Patronat nad wydarzeniem objęli: NowyMarketing, Medialna Perspektywa, portalmedialny.pl, CEO Magazyn Polska, sprawny.marketing, Siła Nauki, Samodzielny Przedsiębiorca, Teoria Biznesu.

Partner Technologiczny: LiveWebinar