Hashtagi i zakupy: Jak social media rewolucjonizują e-commerce [WEBINAR]

Hashtagi i zakupy: Jak social media rewolucjonizują e-commerce [WEBINAR]

Hashtagi i zakupy: Jak social media rewolucjonizują e-commerce [WEBINAR]

Dowiedz się, jakie narzędzia pomogą Ci w rozwinięciu strategii sprzedażowej – od tworzenia contentu, aż po moderację – i jakie procesy można zautomatyzować.

WEŹ UDZIAŁ

ZaWodnicy 357 – społeczność Radia 357 dołącza do Operacji Czysta Rzeka

ZaWodnicy 357 – społeczność Radia 357 dołącza do Operacji Czysta Rzeka
ZaWodnicy 357 to wiosenna akcja Społeczności Radia 357, poprzez którą włącza się w ogólnopolską Operację Czysta Rzeka. Patroni, słuchacze i zespół Radia 357 będą sprzątali brzegi rzek, jezior i stawów. Akcja główna odbędzie się na 357. kilometrze Wisły – w Kazimierzu Dolnym.
O autorze
2 min czytania 2024-03-22

Rejestracje sztabów i akcji od 21 marca. Można również ufundować zestawy do sprzątania. Partnerem akcji jest Fundacja Czysta Rzeka.

Patroni zakładają sztaby

Akcja ZaWodnicy 357 rozpoczęła się 21 marca br. – w pierwszy dzień wiosny. Polega na wytypowaniu zaśmieconego brzegu i zebraniu ekipy, która to miejsce posprząta. O miejscu i dacie akcji decydują szefowie sztabów – sztaby mogą zakładać aktywni Patroni Radia 357. W samych akcjach może wziąć udział każdy, kto się zarejestruje i zgłosi do pomocy.

Logistycznym i merytorycznym partnerem akcji jest Fundacja Czysta Rzeka.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

– Operacja Czysta Rzeka to największa w Polsce akcja społeczna sprzątania rzek i terenów zielonych. Przez 5 lat zgromadziliśmy wokół nas ponad 36 tys. ludzi, zebraliśmy 885 ton śmieci. Jesteśmy więc sprawdzonym partnerem, który potrafi zmobilizować społeczność do wiosennych porządków, by dbać jeszcze skuteczniej o środowisko. Ochrona tak cennych zasobów jak woda czy troska o bioróżnorodność to wartości, którymi chcemy zarażać innych. Wierzymy, że zaangażowanie społeczności Radia 357 może przynieść wymierne pozytywne efekty, bo razem możemy zrobić więcej dla dobra naszej planety i przyszłych pokoleń – mówi Izabela Sałamacha, rzeczniczka akcji i Członkini Zarządu Fundacji Czysta Rzeka.

Rejestracje sztabów i uczestników akcji są możliwe poprzez stronę zawodnicy.Radio357.pl Zarejestrowani uczestnicy akcji otrzymają zestawy – rękawiczki i worki, a szefowie sztabów dodatkowo pamiątkowe koszulki. Po akcji osoby, które wezmą w niej udział, mogą pobrać pamiątkowy certyfikat. Każdy sztab może też przysłać swoje zdjęcie z akcji, które zostanie umieszczone na wspomnianej stronie internetowej.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Akcja główna w Kazimierzu Dolnym

357. kilometr Wisły zlokalizowany jest w Kazimierzu Dolnym. Dlatego właśnie w tym miejscu odbędzie się akcja główna Operacji Czysta Rzeka z udziałem Radia 357. Na 20 kwietnia 2024 roku zaplanowane zostało tu największe sprzątanie brzegu, a Marek Niedźwiecki poprowadzi wyjazdową audycję „Zakamarki”. W specjalnym miasteczku zlokalizowanym w Porcie Jachtowym będzie także okazja do spotkania z dziennikarzami Radia 357. 

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Można ufundować zestawy do sprzątania

Osoby, które nie mogą zaangażować się osobiście mogą ufundować zestawy do sprzątania dla zaWodników i zaWodniczek.

– Koszt jednego zestawu to 3,57 zł. Uznaliśmy, że to nie może być przypadek. Dlatego dodatkowo wymyśliliśmy, by każdy mógł dorzucić się do tych zestawów. Wystarczy wejść na stronę: zawodnicy.Radio357.pl i zostać Patronem/Patronką albo zwiększyć wsparcie. Pierwszą miesięczną wpłatę albo kwotę zwiększającą wsparcie przekażemy Fundacji Czysta Rzeka na sfinansowanie zestawów – wyjaśnia Paweł Sołtys.

Start: 21 marca 2024 (od tego dnia można zakładać sztaby i planować akcje)

Koniec: 25 maja 2024 (to ostatni dzień na przeprowadzenie akcji)

Dokładna lokalizacja akcji głównej 20 kwietnia 2024: Camping Port Port Jachtowy w Kazimierzu Dolnym, ul. Senatorska

Zdjęcie główne: mat. pras.