Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Zdjęcia Blue City w wyjątkowej kolekcji Google

Teraz klienci Centrum Handlowego Blue City mogą przed wizytą w nim dokładnie obejrzeć jego wnętrze i tym samym jeszcze lepiej zaplanować zakupy. Jest to możliwe dzięki projektowi Google Street View. Blue City, jako jedna z pierwszych galerii handlowych w Polsce, stało się właśnie jego częścią.
O autorze
1 min czytania 2017-02-27

Celem projektu Google jest sfotografowanie najciekawszych obiektów w naszym kraju – muzeów, stadionów, galerii handlowych, parków narodowych i innych. Dzięki urządzeniu o nazwie Trolley wykonywane są ich panoramiczne zdjęcia 360°, co pozwala użytkownikom Map Google na wirtualne zwiedzanie świata. W efekcie powstaje immersyjny materiał, którego oglądanie stanowi niepowtarzalne doświadczenie. 

Jest to kolejny krok Centrum w stronę wykorzystania nowych technologii w celu zmaksymalizowania wygody i przyjemności odwiedzania go. Wcześniej Blue City jako pierwsze w Warszawie centrum handlowe wprowadziło rozwiązania oparte na użyciu beaconów – zwraca uwagę Krzysztof Sajnóg, Dyrektor Marketingu Centrum Handlowego Blue City. Na miejscu dostępne są też liczne atrakcje używające technologii dla zapewnienia najwyższego poziomu rozrywki – między innymi fontanna multimedialna, interaktywna strefa relaksu oraz pole do minigolfa zawierające elementy UV i 3D.

Zdjęcia Blue City w ramach Google Street View Special Collections dostępne będą na Mapach Google od 1 marca 2017. 

Zapraszamy na www.bluecity.pl

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj