Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Zdrowo żyj, ręce myj! Bohaterowie Cartoon Network z przyjacielskim przesłaniem dla najmłodszych

Dobre nawyki są proste i przyjemne! W najnowszym spocie „Zdrowo żyj, ręce myj” ulubieni bohaterowie Cartoon Network łączą siły i pokazują dzieciom, w jaki sposób codziennie można chronić siebie i innych przed zarazkami.
O autorze
0 min czytania 2020-03-18

Co łączy ratujące świat Atomówki, uroczych przyjaciół z „Między nami, misiami” czy  walczących ze złoczyńcami Młodych Tytanów? Wszyscy ci bohaterowie mają jedną wspólną cechę: są ulubieńcami młodych widzów i ich codziennymi towarzyszami! Od dzisiaj popularne postaci z kreskówek Cartoon Network w zabawny sposób udzielają dzieciom ważnych wskazówek i pomagają pielęgnować dobre nawyki.

W jaki sposób chronić się przed zarazkami? Jak zachowywać się podczas kichania i jak długo myć ręce? W klipie „Zdrowo żyj, ręce myj” znajdują się praktyczne porady dotyczące prozdrowotnych zachowań. Tekst rapowej piosenki jest łatwy do zapamiętania, dzięki czemu pozwoli ona dzieciom na przyjemne przyswojenie wszystkich zasad!   

Spot „Zdrowo żyj, ręce myj” można oglądać na wszystkich kanałach społecznościowych Cartoon Network, a także podczas bieżącej transmisji kanału. 

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj