Upoluj bilet na AI Creative Fest [KONKURS]

Upoluj bilet na AI Creative Fest [KONKURS]

Upoluj bilet na AI Creative Fest [KONKURS]

Sprawdź, jak wygrać bilet do przyszłości, czyli na AI Creative Fest, gdzie AI spotyka kreatywność (i zmieniają zasady gry).

SPRAWDZAM

Zmiany personalne w agencji All Hands. Dołącza Bartosz Popsuj, Emilia Pluskota z nowymi zadaniami

Agencja marketingowa All Hands wzmocniła swój zespół projektowy. Bartosz Popsuj dołączył do firmy w roli project managera. Emilia Pluskota w nowej roli jako content specialist.
O autorze
0 min czytania 2021-05-05

Bartosz Popsuj rozpoczął pracę w agencji 4 maja. Przez ostatnie dwa lata zdobywał doświadczenie zawodowe w sieci wegańskich restauracji Tel Aviv Urban Food na stanowiskach junior manager a później general manager. Pracował także w międzynarodowej korporacji zajmującą się diagnostyką medyczną, gdzie wspierał Dział Marketingu oraz Dział HR i Komunikacji

Bartosz Popsuj jest studentem Politologii na Uniwersytecie Warszawskim, był członkiem Rady Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych kadencji 2018-2019.

W All Hands koordynuje działania zespołu projektowego dla marki Siren7 oraz będzie wspierał pozostałe zespoły projektowe w ramach bieżących działań.

Emilia Pluskota, dotychczas account executive od maja zmienia swoje obowiązki. Jako content specialist zajmie się kreacją treści, które będą dostosowane do potrzeb klientów agencji oraz współpracą z pozostałymi zespołami klienckimi agencji.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj