Zmiany personalne w dziale agencyjnym Evolution Media Net

Dział sprzedaży agencyjnej został podzielony na dwa zespoły, którymi kierować będą Joanna Jankowska i Katarzyna Kowalska. Obydwa zespoły zostały wzmocnione nowymi osobami - do sieci dołączyli Tomasz Postępski oraz Jakub Bohdan.
O autorze
1 min czytania 2014-09-05

(na fot. od lewej: Joanna Jankowska, Katarzyna Kowalska)

Zmiana w dziale sprzedaży agencyjnej spowodowana jest potrzebą lepszego dopasowania struktur sprzedażowych do aktualnej sytuacji rynkowej, która wymaga od sprzedawców większej elastyczności, kreatywności i oferowania różnych produktów reklamowych. Obydwa zespoły sprzedażowe, kierowane przez Joannę Jankowską i Katarzynę Kowalską, będą podlegać bezpośredniemu nadzorowi Macieja Musioła.

Zmiana organizacyjna w dziale sprzedaży agencyjnej jest odpowiedzią na to, co dzieje się na rynku i na potrzeby klientów. Postawiliśmy na aktywne zespoły z dużą swobodą w proponowaniu nowych rozwiązań, nie tylko z obszaru reklamy displayowej, ale i mobilnej, wideo i działań niestandardowych. Jestem pewien, że takie podejście jest lepsze zarówno dla klientów, jak i dla nas, oraz pozwala rozszerzyć naszą bliską współpracę z naszym partnerem firmą Stroer Media A.G. Poza tym jest to wyraz uznania dla Joasi i Katarzyny oraz ich zaangażowania w rozwój firmy. – mówi Maciej Musioł, COO sieci Evolution Media Net.

Joanna Jankowska i Katarzyna Kowalska są osobami pracującymi wcześniej w sieci Evolution Media Net w dziale sprzedaży agencyjnej. Objęcie przez nie funkcji Group Account Manager jest awansem wewnętrznym. Zespoły zostały także wzmocnione nowymi osobami. Do sieci Evolution Media Net dołączył Tomasz Postępski (jako Account Manager) oraz Jakub Bohdan (jako Junior Account).

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Joanna Jankowska – posiada ponad sześcioletnie doświadczenie w branży reklamy online. Wcześniej współpracowała z należącą do wydawnictwa Agora S.A. siecią reklamy kobiecej Glossy Media, gdzie pełniła funkcję Senior Account Managera oraz z siecią reklamy internetowej IDMnet.

Katarzyna Kowalska – pracuje w branży internetowej od prawie pięciu lat. Bezpośrednio przed rozpoczęciem pracy w Evolution Media Net związana była z Interią (Grupa Interia.pl), gdzie pełniła funkcję Account Managera.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się