Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Jakie są najważniejsze aspekty polityki korzystania z narzędzi Gen AI przez agencje i marki? W jaki sposób agencje mogą zapewnić etyczne wykorzystanie Gen AI w swoich kampaniach?

SPRAWDZAM

Znamy zwycięzców konkursu Podwórko Talentów NIVEA

Faza głosowania w konkursie Podwórko Talentów NIVEA zakończona! W wyniku ogólnopolskiego głosowania internautów wyłonionych zostało 20 zwycięskich lokalizacji, w których powstaną nowoczesne place zabaw. Wyposażone w specjalnie zaprojektowane sprzęty, pozwolą odkrywać i rozwijać...
O autorze
2 min czytania 2017-08-03

…drzemiące w dzieciach talenty! Poznajcie zwycięzców konkursu!

Do projektu zgłosiło swoje prace ponad 500 gmin, szkół podstawowych, wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych. Spośród nich jury konkursu wybrało 200 zgłoszeń, które trafiły do drugiego etapu konkursu. Ostateczną decyzję o tym kto wygra Podwórka Talentów NIVEA podjęli internauci, którzy od 10 czerwca do 31 lipca b.r. głosowali na wybrane prezentacje i filmy poprzez stronę www oraz aplikację mobilną. W 20 zwycięskich lokalizacjach, które zdobyły najwięcej głosów, powstaną unikatowe place zabaw, które będą rozwijały dziecięce talenty w trzech obszarach – artystycznym, naukowym i sportowym.

W tym roku zwycięzcami konkursu Podwórko Talentów NIVEA zostały:

 1. Gmina Szczytniki – Zespół Szkół w Iwanowicach Szkoła Podstawowa im Ks. Augustyna Kordeckiego w Iwanowicach ze Szkołą Filialną w Sobiesękach Drugich
 2. Gmina Ostrów Lubelski
 3. Gmina Brzeziny
 4. Gmina Miasto Sierpc
 5. Święta Katarzyna – Urząd Miejski w Siechnicach
 6. Miasto Zamość, organ prowadzący Zespół Szkół nr 2 w Zamościu
 7. Zespół Szkół Specjalnych, Słupia pod Kępnem
 8. Zespół Szkół Publicznych, Skołyszyn
 9. Szkoła Podstawowa im. J. Lompy w Lubszy
 10. Gmina Kępno, organ prowadzący Szkołę Podstawową w Olszowej
 11. Szkoła Podstawowa nr 7 im. Jana Brzechwy w Myszkowie
 12. Szkoła Podstawowa w Kopienicy
 13. Zespół Szkół w Uwielinach
 14. Gmina Liw, Wyszków
 15. Urząd Miejski w Siechnicach, Radwanice
 16. Gmina Szumowo
 17. Gmina Krzyżanowice organ prowadzący Zespół Szkół Ogólnokształcących w Krzyżanowicach
 18. Miasto Mińsk Mazowiecki
 19. Gmina Wojkowice
 20. Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Długosza we Włocławku

Poziom tegorocznej edycji konkursu był bardzo wysoki! Dzieci pokazały wyjątkowe talenty, a ich opiekunowie pomogli im w przygotowaniu i wysłaniu zgłoszenia. W trakcie trwania całego konkursu widać było ogromne zaangażowanie na poziomie lokalnym. Udostępnianie linków do zgłoszeń, namawianie znajomych i rodziny do głosowania, zorganizowane akcje, a przede wszystkim konsekwentne i szeroko zakrojone, codzienne oddawanie głosów na swoich faworytów – wszystko to pozwoliło nie tylko wybrać zwycięzców, ale także zjednoczyć lokalne społeczności wokół ważnej sprawy. Serdeczne gratulacje dla wszystkich zwycięzców i dla wszystkich, którzy w aktywny sposób wzięli udział w konkursie i wsparli tym samym ideę odkrywania i rozwijania talentów dzieci – mówi Mateusz Kusznierewicz, żeglarz, olimpijczyk i Ambasador projektu Podwórko Talentów NIVEA.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Wszystkie filmy i prezentacje konkursowe na stronie www.podworko.nivea.pl były chętnie oglądane, a także udostępniane za pomocą social mediów. Ogromna mobilizacja lokalnych społeczności m.in. szkolnych, wspólnotowych czy gminnych spowodowała, że w tegorocznej edycji konkursu oddano łącznie 1 563 822 głosów, wspierając utalentowane dzieci!

Skala mobilizacji i uczestnictwa w projekcie Podwórko Talentów NIVEA, pokazuje jak bardzo nam, dorosłym zależy na rozwoju dzieci i wspieraniu ich w drodze do odkrywania niezwykłych umiejętności. To bardzo budujące, że tak wiele osób poświęciło swój czas i siły by zawalczyć o miejsce zabaw dla dzieci w ich miejscowości, jednocześnie wzmacniając lokalne relacje i poczucie przynależności do danej społeczności. Mam nadzieję, że Podwórka Talentów będą dobrze służyć dzieciom i pozwolą na odkrycie niejednego talentu! Gratuluję zwycięzcom i dziękuję wszystkim zaangażowanym! – mówi piosenkarka Natalia Kukulska, która w tym roku dołączyła do Mateusza Kusznierewicza jako Ambasador projektu.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Listę zwycięzców konkursu wraz z prezentacjami i filmami które wygrały, można znaleźć na stronie www.podworko.nivea.pl. Strona projektu to także interesujące źródło wiedzy. Znajdują się tu ciekawe artykuły dotyczące dziecięcych talentów, przygotowane przez ekspertów, m.in. przez psychologa dziecięcego dr Aleksandrę Piotrowską. Rodzice i opiekunowie wraz z dzieckiem mogą tu także rozwiązać diagnozę przeznaczoną dla dwóch grup wiekowych dzieci, która pozwala dowiedzieć się jakie talenty przejawia dziecko. Na pytania dotyczące wychowania dzieci czeka także Ekspert, któremu można zadawać pytania w specjalnie przygotowanej zakładce. Na stronie znajdują się też wskazówki dotyczące rozwijania talentów, pomysły na wspólne ćwiczenia i kreatywne zabawy oraz ciekawe infografiki z faktami. W zakładce Ambasadorzy można poznać sylwetki Ambasadorów i Eksperta projektu.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się