Znasz? Poznaj: Podlaskie odkrywa świat „tuż obok” w socialmediowej kampanii

Znasz? Poznaj: Podlaskie odkrywa świat „tuż obok” w socialmediowej kampanii
„Wieczór na mieście, czy wieczór na pomoście?”. Województwo podlaskie ruszyło z nową kampanią, w której odkrywa niezwykłość rzeczy zwykłych i przypomina, że upragnione „nieznane” często jest bliżej niż myśleliśmy.
O autorze
1 min czytania 2020-10-23

Województwo podlaskie już od jakiegoś czasu komunikuje się hasłem „Podlaskie. Zasilane naturą”. W swoich kampaniach stale podkreśla unikatowe walory podlaskiej przyrody, autentyczności, życiu i wypoczynku w duchu idei „slow”. Jednocześnie zwraca uwagę na bliskość i dostępność regionu, który często zaskakuje różnorodnością, a nawet egzotyką z uwagi na swoją wielokulturowość.

Do tych cech regionu nawiązuje też najnowsza kampania województwa podlaskiego pod hasłem „Znasz? Poznaj” – ukazuje je w kontekście zmieniającej się rzeczywistości, w której często zapominamy o tym, co jest na wyciągnięcie ręki. W cyklu kreacji opartych na zestawieniu dwóch światów Podlaskie udowadnia, że upragnione „nieznane” często jest bliżej niż myśleliśmy.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Za koncept i realizację kampanii odpowiada agencja White Bits.

PS

SuWOW!ki, DrOHiczyn, SUPER!aśl, no i ŁOOO!mża. Podlaskie prezentuje największe atrakcje regionu posługując się emocjami – dosłownie. A te niosą się viralowo.

PS2

ŻUber, Kar-Touch ID, Tree-fi – w maju 2019 roku Podlaskie Travel ruszyło z nowym cyklem, zatytułowanym „Podlaski Ekosystem Biznesowy”. Przewrotna komunikacja w mediach społecznościowych budziła emocje i angażowała tysiące internautów.

PS3

Organizacja Podlaskie Travel z okazji rozpoczynającego się 2020 roku zaprezentowała iście nietypowy horoskop na nadchodzące 12 miesięcy. Za jego pomocą zachęcała m.in. do odkrywania dobrodziejstw regionu Podlaskiego.