Zostań Menedżerem Marketingu Internetowego z Lemon Sky

Agencja Lemon Sky (dawniej Adv.pl) z Grupy ADV po raz drugi aktywnie weźmie udział w prowadzeniu zajęć na studiach podyplomowych na kierunku Menedżer Marketingu Internetowego w Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu.
O autorze
1 min czytania 2012-09-27

Kierunek Menedżer Marketingu Internetowego skierowany jest do osób, które wiążą swoją karierę zawodową z nowoczesnym marketingiem w Internecie. Dzięki kompleksowemu programowi studiów słuchacze pozyskają praktyczną wiedzę z zakresu marketingu internetowego, kształtowania wizerunku, social mediów, a także poznają trendy i technologie wykorzystywane przez Lemon Sky.

– Z założenia zajęcia mają być oparte na wiedzy praktyków, a nie teorii. Dlatego przed uczestnikami studiów odkrywamy zarówno te kolorowe, jak i ciemniejsze zakamarki pracy w branży interaktywnej. Wszystko po to, aby faktycznie przygotować do zmierzenia się z rzeczywistymi wyzwaniami, których na co dzień w naszej pracy nie brakuje, a co czyni ją tym bardziej ciekawą. – mówi Magdalena Surowiec, CEO w Lemon Sky.

Poprzednia edycja spotkała się z pozytywnymi opiniami studentów, którzy doceniali jakość zajęć oraz fakt, że są prowadzone przez praktyków i liderów w branży. Poza atrakcyjną ofertą edukacyjną wartością dodaną jest możliwość wymiany doświadczeń i kontaktów z prowadzącymi zajęcia i słuchaczami.

Program studiów powstał we współpracy z agencją Lemon Sky, Akademią Internetu, Konceptika oraz Dutkon.pl. 

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj