Zygmunt Chajzer poprowadzi nowy polski teleturniej gamingowy – Opera GX HOT TAB HERO

O autorze
2 min czytania 2022-10-04

6 października rusza nowy gamingowy show: Opera GX HOT TAB HERO – pojedynek, który wyjaśni, kto tak naprawdę rządzi na Twitchu. Do gry dołączą idole świata gamingowego, znani i popularni youtuberzy i streamerzy. Kto zwycięży? O tym przekonamy się wkrótce, oglądając nowe show produkcji The Story Lab (z grupy dentsu Polska), które poprowadzi znany i lubiany przez publiczność Zygmunt Chajzer. 

Znana nam z telewizji formuła tradycyjnego teleturnieju trafia do świata wirtualnego. Przez okno przeglądarki Opera GX – jedynej na świecie specjalnie stworzonej dla graczy – będziemy mogli zobaczyć pojedynek bohaterów polskiej sceny gamingowej, mierzących się z pytaniami związanymi z grami komputerowymi, e-sportem i wszystkim, co wiąże się z cyfrową popkulturą.

Jako przeglądarka, która kocha gaming, Opera GX ma wizję przekładania swojej filozofii i funkcjonalności przeglądarki na namacalne doświadczenie w świecie rzeczywistym! Hot Tab Hero jedyny w swoim rodzaju i pierwszy teleturniej dla gamerów. To także nasz hołd dla graczy i nurtów, które dominują dziś w wirtualnym świecie. Postanowiliśmy zgromadzić całą różnorodność polskiego świata gamingu w jednym pomieszczeniu i zobaczyć co z tego wyjdzie. Widzowie mogą spodziewać zaskakującej i niespotykanej mieszanki – mówi Maciej Kocemba, product director Opery GX.

Dwie drużyny złożone ze znanych i popularnych youtuberów i streamerów: Xayoo Industries oraz Young Family Label staną do pojedynku, by rozstrzygnąć, kto tak naprawdę rządzi na Twitchu. Zespoły będą rywalizować w dwóch rundach złożonych z pytań dotyczących świata i kultury gier komputerowych. Quizy tekstowe i video pozwolą zweryfikować wiedzę uczestników, ale staną się także pretekstem do tego, by zapytać Young Multiego o jego relację z Paluchem, Vysotzkiego o to, z kim chciałby walczyć w Fame MMA oraz Xayoo o jego lalkę.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Program poprowadzi ikona polskiej telewizji – Zygmunt Chajzer, któremu w meandrach trudnych gamingowych zagadnień będzie towarzyszył Paweł „Delord” Szabla – uwielbiany przez społeczność gracz i coach gry League Of Legends.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Cieszymy się, że do grona klientów dentsu Polska dołączyła nowa marka, która ma już miliony użytkowników i współpracuje z największymi influencerami na całym świecie. Dla nas to początek wspaniałej współpracy, która – mamy nadzieję – zaowocuje wieloma ciekawymi projektami. Hot Tab Hero to nowatorska i niecodzienna koncepcja rywalizacji online przeniesiona w typowo telewizyjne realia. Jesteśmy przekonani, że ten unikalny pomysł odniesie sukces, nie ma porównywalnego formatu w Polsce z tak znanymi nazwiskami świata gamingu i telewizji – tłumaczy Jakub Kowalski, producent The Story Lab, dentsu Polska.
NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się