Rusza K2 Media - nowa agencja mediowa w Grupie K2, która zastępuje firmę ACR

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Rusza K2 Media -  nowa agencja mediowa w Grupie K2, która zastępuje firmę ACR

Firma K2 Media zaczęła swoją działalność od kwietnia 2013 roku. Na czele agencji stoją Rafał Ciszewski i Marcin Siekierski, którzy wspólnie odpowiadają za wyznaczanie kierunków rozwoju marki.

Rafał Ciszewski dołączył do zarządu Grupy K2 w grudniu 2012 roku, po 12 latach pracy w agencji Starcom, jednym z największych domów mediowych w Polsce, gdzie pełnił funkcję Wiceprezesa ds. Rozwoju. Natomiast Marcin Siekierski jest związany z Grupą K2 od 6 lat. Początkowo odpowiedzialny był za SEM w ACR, potem rozwijał działalność agencji K2 Search na stanowisku Dyrektora Zarządzającego, następnie zarządzał działaniami ACR.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

K2 Media jest agencją mediową nowej szkoły, w której, dzięki zapleczu Grupy K2, pod jednym dachem znajdują się kompetencje mediowe, produkcyjne, technologiczne i kreatywne. - mówi Rafał Ciszewski, Wiceprezes Zarządu K2 - Żyjemy w czasach nieustającej zmiany znaczeń i pojęć mediowych.

W czasach, w których zaciera się granica między medium, a kreacją. Internet jest już bardziej infrastrukturą niż medium. Google stał się częścią złożonego ekosystemu doświadczeń online, a Facebook to nie tylko platforma społecznościowa, lecz ważny element działań e-commerce.

Te wszystkie zmiany wymagają bardziej nowoczesnego podejścia do rozwoju kompetencji i narzędzi agencyjnych. Dzięki podejmowanym działaniom chcemy stać się firmą pożądaną przez klientów, szanowaną za inteligencję, pasję i skuteczność. – dodaje.

K2 Media świadczy kompleksową obsługę w zakresie wykorzystania mediów interaktywnych, od planowania strategii obecności online we wszystkich kanałach cyfrowych, poprzez optymalizację działań pro-sprzedażowych. W portfolio usług znajdują się również: optymalizacja działań sprzedażowych w kanale mobilnym, consulting w zakresie wsparcia działań e-commerce, działania w social media, obecność w treści mediów oraz zakup mediów. Główne obszary rozwoju usług K2 Media w 2013 roku to RTB oraz planowanie kampanii video na wszystkich platformach cyfrowych, tj. platformy VOD, serwisy z UGC, tablety i smartphone’y. Kampanie video będę realizowane we współpracy z zespołem K2 Motion, zajmującym się od 5 lat produkcją filmową.

K2 Media, poza dalszymi inwestycjami we własne technologie (System3.pl – autorski system do działań performance marketingowych, czy Mail3.pl – platforma do wysyłek newsletterów i zarządzania bazami subskrybentów), zamierza dalej inwestować w światowe technologie marketingowe tj. Xamine, AdSpert, Upcast.

SEO, SEM i performance pozostają kluczowymi kompetencjami firmy, rozwijanymi przez ostatnie lata w Grupie K2. W tych obszarach będziemy dalej umacniać naszą przewagę konkurencyjną. W centrum naszego zainteresowania znajdą się również crossmediowe projekty realizowane wspólnie z największymi grupami mediowymi w Polsce, w których osią działań jest online. - mówi Marcin Siekierski, Dyrektor Zarządzający K2 Media.

Agencja K2 Media to czterdziestopięcioosobowy zespół specjalistów, który aktualnie pracuje dla ponad 150 klientów Grupy K2, wśród których można wymienić: BZ WBK, Grupa Medicover, Hochland, LG, Nutricia, Orlen, Play, Provident, PZU, Sanofi Nepentes, Telepizza, Vistula Group.

- Nowa marka ma podkreślać nasze ambicje, by agencja mediowa K2 Media miała docelowo tak silną pozycję na rynku, jak agencja K2. Wierzę, że szybki rozwój naszej oferty, wzmocnienia kadrowe, a przede wszystkim silny zespół zarządzający w osobie Marcina Siekierskiego, wspieranego doświadczeniem Rafała Ciszewskiego zapewnią nam sukces. – komentuje zmiany Janusz Żebrowski, Prezes Zarządu K2.

 

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij