Mastercard na Netia OFF CAMERA: nagroda dla najlepszego debiutu aktorskiego i atrakcje dla uczestników festiwalu

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Mastercard na Netia OFF CAMERA: nagroda dla najlepszego debiutu aktorskiego i atrakcje dla uczestników festiwalu

Trzeci rok z rzędu Mastercard jest partnerem Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego Netia OFF CAMERA, który odbędzie się w dniach 27 kwietnia – 6 maja w Krakowie. Firma jest również fundatorem nagrody Mastercard Rising Star dla najlepszego debiutującego aktora lub aktorki.

Zapewni także kinomanom zniżki na karnety i bilety, atrakcje oraz bezcenne emocje, a także możliwość spotkania z Marcinem Dorocińskim.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Oprócz uhonorowania tytułem Mastercard Rising Star, laureat ufundowanego przez Mastercard wyróżnienia, otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 10 tys. zł. W zeszłym roku zdobył ją Max Jastrzębski za rolę w filmie pt. „Wspomnienie lata”. W tym roku nominowani zostali Małgorzata Gorol („Twarz”), Eliane Umuhire („Ptaki śpiewają w Kigali”) oraz Jakub Zając („Czuwaj”). Ogłoszenie zwycięzcy oraz wręczenie nagrody odbędzie się podczas gali zamknięcia Netia OFF CAMERA 5 maja.

Mastercard przygotował też szereg atrakcji dla tych, którzy mają ochotę wybrać się na festiwal. Mogą oni wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania są dwuosobowe karnety, a główną nagrodą jest spotkanie z Marcinem Dorocińskim. Konkurs trwa od 18 do 24 kwietnia, a szczegóły można znaleźć na profilu Mastercard na Facebooku. Ponadto, podczas festiwalu nie zabraknie niespodzianek od Mastercard. W ubiegłym roku jednej z uczestniczek firma przekazała ekskluzywne zaproszenie na festiwal w Cannes, którego również jest partnerem.

Miłośnicy kina niezależnego, płacąc z Mastercard, mogą skorzystać z atrakcyjnych zniżek. Bilety i karnety są o 20% tańsze, jeśli zakupi się je na stronie za pomocą elektronicznego portfela Masterpass. Można w nim bezpiecznie „zapisywać” dane różnych kart płatniczych, aby następnie szybko, wygodnie i bezpiecznie płacić online. Z kolei płatności kartami Mastercard lub Maestro w kasach Centrum Festiwalowego pozwalają skorzystać z promocji 3+1: przy zakupie trzech biletów czwarty można otrzymać gratis. Co więcej, posiadacze karty Mastercard lub Maestro będą mogli szybciej kupić bilety w Centrum Festiwalowym, dzięki utworzeniu dla nich osobnej kasy (tzw. fast track).

Atrakcje od Mastercard będą dostępne nie tylko w festiwalowym miasteczku, ale też na ulicach Krakowa. Około 80 krakowskich restauracji, pubów i innych punktów gastronomicznych, oznaczonych nazwą Mastercard Off Spot, zaoferuje 10-procentową zniżkę tym klientom, którzy będą płacić kartą Mastercard lub Maestro. Pomiędzy najważniejszymi punktami festiwalu na krakowskim Starym Mieście będą również kursować meleksy Mastercard, pomagając uczestnikom szybko przemieścić się na kolejny seans. Aby z nich bezpłatnie skorzystać trzeba będzie okazać kartę Mastercard lub Maestro oraz bilety lub karnet na festiwal.

Pasje zbliżają nas do innych ludzi, inspirują do działania i pozytywnych zmian w naszym życiu. Podobnych inspiracji niewątpliwie dostarcza również kino, zwłaszcza niezależne, prezentowane podczas festiwalu Netia OFF CAMERA. Dlatego miłośnikom X Muzy Mastercard ułatwia dostęp do bezcennych emocji, a utalentowanym debiutującym aktorom pomagamy rozwijać ich filmową pasję, uhonorowując nagrodą Mastercard Rising Star” – mówi Marta Życińska, dyrektor marketingu na Europę Środkowo-Wschodnią w Mastercard Europe.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij