Darmowa diagnostyka za dobre serce. Serwis Irmar dziękuje wolontariuszom WOŚP

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Darmowa diagnostyka za dobre serce. Serwis Irmar dziękuje wolontariuszom WOŚP

Choć blask światełka do nieba już zgasł Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra nadal! Nowohucki serwis samochodowy Irmar postanowił nagrodzić wolontariuszy 28. Finału WOŚP za trud i wysiłek. Do końca stycznia każdy z nich otrzyma darmową usługę diagnostyki komputerowej.

W tym roku wolontariusze WOŚP zbierali fundusze na sprzęt dla dziecięcej medycyny zabiegowej. Już teraz na koncie fundacji Jurka Owsiaka jest blisko 50 mln zł, a kwota wciąż rośnie. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

 Nasza akcja to był impuls. Sam obserwowałem niedzielne starania wolontariuszy WOŚP, którzy z takim zaangażowaniem zbierali pieniądze do puszek. Byłem pod wrażeniem tego, jak obdzielali każdego przechodnia nie tylko naklejką z serduszkiem, ale i szerokim uśmiechem i miłymi słowami podziękowania – wspomina Daniel Urbaniec, prezes serwisu samochodowego Irmar. To właśnie wtedy w jego głowie zrodził się pomysł, by za ich dobro odwdzięczyć się… dobrem.  W podziękowaniu za ich postawę i piękny gest przygotowaliśmy dla nich prezent  do końca miesiąca każdy wolontariusz tegorocznego finału WOŚP może skorzystać z usługi diagnostyki komputerowej zupełnie za darmo – podkreśla szef Irmaru.

Wystarczy zadzwonić lub napisać do serwisu Irmar, umówić się na wizytę, a następnie w biurze pokazać oryginalny identyfikator wolontariusza. Ale to nie wszystko. W przypadku młodszych wolontariuszy: dzieci i młodzieży usługa może zostać wykonana w samochodzie rodzica.

Na wolontariuszy serwis Irmar czeka jeszcze przez dwa tygodnie. Niech i oni dostaną w ten zimowy czas własny prezent, by poczuć, że warto dzielić się dobrem. Bo ono powraca.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij